Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

namas - Page 17 Empty
namas - Page 17 Empty2016-11-26, 18:09

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

namas - Page 17 Empty
namas - Page 17 Empty2017-01-05, 23:44

Vyrui buvo smagu matyti, kaip Reina džiaugėsi. Pats irgi ėmė mažumėlę nekantrauti, bet pati kelionė jį džiugino labiau dėl to, kad žinojo, jog to labai nori mergina. O dabar Claudius buvo pasiryžęs išpildyti visus mylimosios norus. Jaeger leidosi nutempiamas į svetainę ir klestelėjo ant sofos. Dirstelėjo į sieninį laikrodį ir palenkė galvą Reinos pusėn.
- Neturiu daug daiktų, kurie tiktų šiltam orui, todėl ilgai netruksiu, - vos šyptelėjo. Vyro garderobą daugiausiai sudarė kostiumai, džinsai ir megztiniai. Į lagaminą jis turės įsimesti tik higienos priemones, kelis marškinėlius ir maudymosi šortus, kuriuos turėjo tik vienus. Smagu būti vyru, kai lagaminą galima susikrauti per kelioliką minučių. Paslaptingoms Reinos užuominoms besitęsiant, Jaeger ėmė erzintis. Jis susiraukė, nenorėdamas užleisti minties apie svetimą vyrą, tačiau ši vis tiek paplito jo galvoje. Akivaizdžiai susinervinęs Claudius pakilo nuo sofos ir priėjo prie Reinos. - Vinstonas? Kas per Vinstonas? - suurzgė ir sukryžiavo rankas ant krūtinės. - Šildo tave lovoje? Kokius vėjus čia kalbi? - nors atrodė, kad labiau susiraukti neįmanoma, Claudius kaip tik tą ir padarė. Vyras ėmė tankiau kvėpuoti, o pyktis pamažu kopė viršun.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

namas - Page 17 Empty
namas - Page 17 Empty2017-01-05, 23:49

Matydama kaip mylimasis eina iš proto, Reina vos susilaikė nesusijuokusi. Dar kelias sekundės bandė išlaikyti rimtą veidą, tačiau kai Klaudijus pradėjo kažką aiškinti apie vėjus, moteris pasidavė ir prapliupo skambiu juoku. Užsidengusi burną, vis dar kvatodama, moteris atsilošė atgal ir vos gaudydama kvapą trūkčiojamai įkvėpė, nuo akies kampučio nusivalydama ištryškusią laimės ašarą. Dar kartą sukikenusi, mostelėjo rankomis.
 - Vinstonas yra mano keturių mėnesių senbernaro vardas. Nusipirkau jį visai neseniai, jis... Absoliučiai nuostabus, tamsiai rudų plaukų, rudų akių. Pasiduoda dresūrai, todėl yra ištikimas. Tačiau aš esu per silpna, kad jį išvaryčiau, todėl jis jau įprato miegoti mano lovoje. Ir aš norėčiau jį parsivežti čia. - vėl sukikenusi, matydama kaip Klaudijaus veidas po truputį mainosi, moteris plačiai išsišiepė. - Jis vis dar pas Anthony, nes jis norėjo su juo dar šiek tiek pabūti, bet vos grįšime iš Havajų, aš norėčiau, kad su juo susipažintum. Jis absoliučiai nuostabus. Ir klauso komandų. Tau bus pats tas. -sukikeno, apsikabindama mylimąjį. Lūpomis skambiai pakštelėjusi jam į skruostą, nosimi patrynė jo nosį. - O ką tu pamanei?
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

namas - Page 17 Empty
namas - Page 17 Empty2017-01-06, 00:06

Pykčio burbulas, taip grėsmingai kopęs viršun ir ketinęs išsiveržti lauk, skambiai subliuško. Vyro veidas išsilygino, nepalikdamas jokių susiraukimo žymių. Liko tik nuostaba. Claudius susigėdęs šyptelėjo ir atsiduso. Šuo. Vinstonas tik šuo.
- Ar tu nori, kad gaučiau infarktą? - vyras papurtė galvą ir apkabino Reiną. - Tau galbūt juokinga, bet man tai jau buvo nelabai, - Claudius papūtė lūpas, tačiau ilgai negalėjo išlaikyti tokios absurdiškos veido išraiškos ir tiesiog šyptelėjo. - Net neabejoju, kad jis man patiks tol, kol nemiegos mano pusėje, - mirktelėjo akim ir kiek smagiau šyptelėjo, negirdomis nuleisdamas tą dalį, kad šuo dabar pas Anthony. Tiesiog ketino negirdėti nieko apie šį vyruką. Apsimesti, jog jo nėra ir nebuvo. Claudius pakreipė galvą į šoną ir kaltai šyptelėjo. - Maniau, kad Vinstonas koks žavus jaunas studentas ir kad tu susidomėjai seksu tryse, - bandė nuleisti viską juokais, nors iš tikrųjų jam buvo labai gėda dėl to, kad manė, jog Reinos gyvenime atsirado ir dar vienas vyras. Kai dabar mąstė blaiviu, nervų neapnuodytu protu, ši mintis išties atrodė absurdiška. Gaila, kad to neišrišo anksčiau.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

namas - Page 17 Empty
namas - Page 17 Empty2017-01-06, 00:11

Toliau negalėdama nustoti juoktis, vos surimtėjusi Reina ir vėl suprunkšdavo, prisiminusi tą Klaudijaus veido išraišką. Būtų pakankinusį jį ir ilgiau, jei tik būtų sugebėjusi, pakalbėjusi ką nors apie amžiną meilę ir panašiai, bet tiesiog nebegalėjo susilaikyti nekvatojusi. Apsikabinusi mylimąjį, moteris pakštelėjo jam į lūpas ir švelniai paglostė jo skruostą.
 - Matai, bus tau puiki pamoka kaip nepasidaryti išankstinių išvadų nežinant pilnos istorijos. Manau, kad mes abu būtume išvengę laaabai daug pykčių, jei būtume tiesiog pasivarginę vienas kitą išklausyti iki galo. Nemanai? - mirktelėjo. Apsukusi Klaudijų, plekštelėjo delnu jam per užpakalį ir nurodė. - Eik krautis daiktus. Noriu apsivilkti bikinį kaip įmanoma greičiau. - sukikeno. Klaudijui nuėjus krautis daiktų, moteris skubiai prisėdo prie kompiuterio, nupirko du bilietus pirmąja klase, sulaukė kol mylimasis pasirodys apačioje ir jie išvažiavo į oro uostą.
Back to top Go down
Sponsored content

namas - Page 17 Empty
namas - Page 17 Empty

Back to top Go down
 
namas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 17 of 17Go to page : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17
 Similar topics
-
» Namas
» NAMAS
» Namas
» Namas
» Namas

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Jaeger-
Jump to: