Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

- Registration Agreement TermsForumo taisyklės


1. Gerbkite save ir kitus forumo narius. Įžeidinėjimų nepakęsime, bus individualus pašnekesys, reikalui esant galime abi opozicijas šalinti iš forumo.

2. Nekopijuokite kodų, grafikos ir kitų forumo detalių. Jeigu ypatingai reikia kažkokio kodo, kuris yra mūsų forume, susisiekite su administracija, padėsime kuo galėsime.

3. Avatarai 200x300.

4. Reklama yra griežtai draudžiama išskyrus banerių temą.

5. RPG temose flood'inti negalima. Visos kitos temos - leidžiama, tiek galerijų ar šeimos temose žaismingai pasirašinėti niekas nedraudžia.

6. Paskyra ištrinama forumo administracijos, jeigu: asmuo nėra nusispalvinęs per 3 dienas, jeigu nedalyvavo forumo veikloje savaitę neįspėjęs apie galimą dingimą, jeigu kelia konfliktus su esančiais forumo nariais ar administracija.


RPG taisyklės


8. Susitikimų skaičius - neribojamas.

9. Veikėjų skaičius - neribojamas. Tačiau jeigu ketinate nebesinaudoti kokiu nors personažu arba jis jau apleistas, prašome personažą atlaisvinti, ypač jeigu jis yra veikėjas sukurtas forumo administracijos.

10. Veikėjai atiduodami po 7 dienų neaktyvumo, jei apie galimą neaktyvumą nepranešta. (Jei prisijungiate ir neparašote nė vieno pranešimo - esate neaktyvus).

11. Visi veikėjai yra išgalvoti. Jeigu norisi savo veikėjui papildomo oponento istorijai bei veiksmui, siūlome dėti skelbimą paieškų skiltyje. Jei to neužtenka, yra galimybė prašyti administracijos, kad sukurtų veikėją personažų sąraše.

12. Biografiją kurtis nėra būtina, tačiau rekomenduojama siekiant geresnės rpg kokybės.

13. Jei yra galimybė, stenkitės rašyti gražia, lietuviška kalba. Patariame prieš išsiųsdami pranešimą perskaityti dar kartą, peržvelgti klaidas.

14. Veikėjų sunkiai žaloti, psichologiškai skriausti, žudyti arba už jį rašyti negalima be abiejų pusių tarpusavio susitarimo.

15. Forumas nesiremia jokiomis knygomis/serialais/filmais, todėl prieš kurdami unikalų personažą kruopščiai aprašykite jo charakteristiką, ypatybes, sugebėjimus, nes tai kas neaprašyta biografijoje ar mini aprašyme, skaitysis, kaip neegzistuojančiu dalyku. Niekas nemėgsta "dievų", todėl kiekvieną personažą reikia įspausti į kažkokius logiškus rėmus.

16. Veidas atiduodamas po 7 dienų neaktyvumo, jei apie galimą neaktyvumą nepranešta.

17. Kad būtumėte nuspalvinti yra būtina užpildyti anketą nuspalvinimo temoje. Jei jūsų personažas iš sąrašo, tereikia paprašyti, kad nuspalvintumėme.