Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-10-07, 17:12

First topic message reminder :

Loftas - Page 10 Tumblr_onrg3a4YQx1uymcmeo1_500
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-08, 18:55

Bėda buvo tame, kad Alex juo pasitikėjo. Ji žinojo ir suprato kaip sunku jam buvo pasakyti "myliu" arba, kad ji jam brangi, ar apskritai jausmų tema atsiverti. Reed nepasitikėjo kiekviena moterimi, kuri seilėjosi dėl jos vyro, kadangi žinojo ką jos gali. Tai pačiai Rodriguez dukrai buvo nusišikt, kas tokia buvo Alex ir dar ta valkatėlė drįso į ją žvelgti tokia šypsena, kuri pasakė kur kas daugiau nei bet kuris vyriškos lyties atstovas galėjo suprasti. Alex tikrai paliks ją be plaukų, jeigu ji nesugebės laikyti savo rankų ir lūpų savo asmeninėje erdvėje.
- Tu pusės žvilgsnių net nematai arba esi prie jų pripratęs, - atsidusus Alex suspaudė lūpas, bet nepiktai. - Man dar reikia prie to priprasti, nes kitu atveju pasamdysiu save kaip tavo asmens sargybinį ir su lazda baidysiu kiekvieną moterį, - kreivai šyptelėjus pajuokavo. Vaizdas, kurį moteris susidarė galvoje iš tiesų buvo daugiau mažiau juokingas ir priminė animacinius filmus.
Kada Domo rankos apsivijo jos liemenį, Reed atsirėmė į jo kūną, delnus padėdama vyrui ant krūtinės. - Tai kita melo forma, - atsakius moteris žvelgė į Dominic, nes jos akimis, tiesos slėpimas buvo melas ir vyrui šiuo klausimu jos tikrai nepavyks perkalbėti. - Iš dalies suprantu, kodėl delsei, - atsidusus perbraukė abiem delnais per jo krūtinę, - bet turi suprasti, kad daugiau taip negali būti, - stebėdama savo rankų judesius vėl prakalbo, - taip pat, kaip turi suprasti, kad aš niekur nedingsiu vien dėl to, kad man kažkas nepatiks, - įsmeigė savas akis į jam priklausančias, - aš per daug tave myliu ir esi man per daug brangus, kad išeičiau, supranti? - lyg bandydama įsitikinti, kad jis girdi ir tikrai girdi, ką ji jam sako, uždėjo savo vėsų delną ant jo skruosto. - Tai nereiškia, kad man patinka arba, kad aš dėl tavęs nesirūpinsiu, dėl to, kad grįžai prie senos profesijos, tačiau tikrai neketinu susirinkti daiktus ir dingti, - nežymiai šyptelėjo, - tiesą sakant, aš žinojau, kad šita diena anksčiau ar vėliau ateis ir tam spėjau sugalvoti planą, - pripažino. Alex spėjo vyrą perprasti tam tikrais klausimais, todėl tikėjosi, kad taip nutiks. - Tik nemanau, kad jis tau patiks, - stebėdama jo veidą tarstelėjo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-08, 22:20

Jis, žinoma, matė, kaip Rodriguez atžala nusišypsojo, kai pamatė Freudenberger su Alex, tačiau jis manė, jog tai paprasta šypsena. Jis neskyrė malonios šypsenos nuo užslėptai pašiepiančios ar dar velniai žino ką reiškiančios šypsenos. Jei jis būtų moteris kitame gyvenime, turbūt pražūtų tą pačią akimirką, kadangi konkurentės jį iškart sudraskytų. Moterys buvo labai sudėtingas mechanizmas, kurio perprasti buvo praktiškai neįmanoma. Jos galėjo šypsotis bei būti mielos, tačiau už nugaros prišnekėti įvairiausių dalykų ir dėl to net nesijausti kaltos. Žinoma, ne visos tokios buvo. Turbūt pačios moteriškosios lyties atstovės žinojo, kokios jos kartais raganos būna, galbūt dėl to turėdavo daugiau vaikinų draugų, kadangi su jais būdavo kur kas paprasčiau. Jokių dramų, jokių pykčių, jokių skandalų.
- Kokių žvilgsnių? – vien tai pasakė daugiau, nei moteris galėjo norėti. Dominic nė velnio nesuprato apie kokius žvilgsnius Alex galėjo kalbėti. Jis manė, jog Rodriguez į jį žiūri palyginti normaliai arba jis tiesiog nefiksavo jos bendravime jokių pasikeitimų, kadangi buvo gana ištikimas vyras ir atkreipdavo dėmesį tiktai į Reed nuotaikų pasikeitimą. Kitos moterys galėjo tiesiogiai priešais jį varvinti seilę kaip koks šuo, tačiau Dominic geriausiu atveju galvos, jog vargšė mergina turi kokią nors smegenų ligą ir dėl to seilėjasi vidury gatvės.
Nežymiai linktelėjęs galva Freudenberger atrodė tarsi mažas berniukas, klausantis moralo ir nesuprantantis jo esmės, tačiau norėdamas suprasti. Visgi, po kitų moters žodžių, jo antakiai mažumėlę susiraukė ir jis įdėmiau žvilgtelėjo į Alex, tarsi bandydamas iš jos žvilgsnio išskaityti, ką ji, po galais, sugalvojo.
- Man jau nepatinka, kad sugalvojai kažkokį planą, tačiau noriu jį išgirsti. – tarstelėjęs Dominic vos tvirčiau spustelėjo pirštais jos liemenį, tarsi ragindamas ją kalbėti.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 17:18

Kada Dominic paklausė apie kokius žvilgsnius ji šnekėjo, tai tik patvirtino Alex žodžius, kad vyras jų nepastebėdavo ir nekreipdavo dėmesio. Tai, žinoma, džiugino moterį, kadangi tai reiškė, kad Domo nedomino gražios moterys, kurios norėjo jį įsiversti į lovą. - Nesvarbu, - papurčius galvą šyptelėjo. Reed dabar save iš tiesų palaikė kvaile, kad užpavydėjo Rodriguez dukrai. Ta višta galėjo vaipytis kiek norėjo, Domas vis tiek buvo Alex, o ne kažkieno kito. Be to, jau tai, kad šis pripažino jai meilę ir svarbą, reiškė daugiau nei tokia šavalka kaip Rodriguex kada nors apskritai galėjo išgirsti. Reed bet kokiu atveju buvo laimėtoja, net nedalyvaudama tame žaidime.
Alex giliau įkvėpė prieš sakydama savo sugalvotą planą, dėl kurio buvo pasiruošus kovoti. Nes tai ir taip buvo ganėtinai didelis kompromisas iš jos pusės, turint omenyje tai, kad moteris greičiau laiko pražils, kai Domas dirbs tokį darbą. - Aš noriu žinoti kiekvieno tavo užsakymo detales, - drąsiai pareiškė, kalbėdama ramiu balso tonu, - tada būsiu rami, kai pati įvertinsiu situaciją, - pridūrus linktelėjo, o tada pasiruošė tolimesniems vyro prieštaravimams, nes sekanti plano dalis buvo tikrai beprotiška. - O jeigu paaiškės, kad vykdant užduotį tavo gyvybei grės pavojus, aš noriu būti šalia, kad tau padėčiau, - išdėsčius savo mintį stebėjo Freudenberger reakciją. Taip, tai reiškė, kad ji taipogi atsidurs tame pavojuje, tačiau Alex turėjo labai didelį pliusą - negalėjo būti nužudyta be specialaus ginklo. Be to, bus spėjusi bent kažkiek pramokti valdyti savo galias, kurios tikrai galėjo pasitarnauti Domui užduotyse.
- Ir dar, manyčiau, kad namus turėtumėm apžiūrėti abi kartu, kad išsirinktume labiausiai patinkančius ir nereiktų važiuoti be reikalo, - šyptelėjus pridūrė. Alex kažkodėl įsivaizdavo tą vaizdą, kai jie sėdi ant sofutės su vynu ir užkandžiais ir ieškosi bendro būsto.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 18:01

Vos tiktai išgirdo moters galimus reikalavimus tam, jog Dominic galėtų dirbti savo darbą, jis primerkė akis ir tą pačią akimirką papurtė galvą. Tai buvo jo išankstinė reakcija, Alex negalėjo ant jo pykti, kadangi pats vyras neketino rizikuoti taip smarkiai, jog jo darbas galėtų kainuoti jam gyvybę. Ar tuo labiau – Reed saugumą.
- Dauguma į mane kreipiasi vien dėl to, jog žino, kad nė viena detalė apie jų tapatybę neišlįs į viešumą ar tuo labiau, kad jų vardai nebus plačiai žinomi toje rinkoje, kurioje sukuosi. Kai kurie žmonės yra pernelyg įtakingi, jog leistų sau susigadinti savo vardą viena menka žmogždyste. Todėl ne, aš negaliu su tavimi dalintis tokia informacija. Be to, puikiai moku ir pats įvertinti pavojų sau, todėl jau esu nusprendęs, jog labai sudėtingų užduočių, kurios truktų kelias paras, nesiimsiu. – burbtelėjęs Dominic atleido rankas nuo Alex liemens, žvilgtelėdamas į jos veidą, tikėdamasis, jog ši supras jo pasakytus dalykus ir jiems vėl neteks pyktis. Taip, galbūt jis pasakys kai kurias savo užduoties detales, jog Alex galėtų jaustis ramiai, tačiau išsamios ataskaitos kur, kaip ir su kuo viskas vyks ji tikrai negaus. Tą Freudenberger yra prižadėjęs visiems savo klientams – anonimiškumą. Žinoma, jei jie patys nenusprendžia viešai pasiskelbti.
- Dėl antrosios plano dalies aš tuo labiau nesutinku. Alex, aš tau jau pasakiau, jog sudėtingų užduočių aš nesiimsiu, todėl tau nereikės man padėti ar dėl manęs pernelyg smarkiai nerimauti. Tačiau jei toks atvejis nutiktų ir man tektų rimtesnis darbas, aš tavęs nė už ką su savimi neimčiau. Man jau užteko pamatyti, ką tau padarė Rodriguez, antrą kartą taip nerizikuosim. – tarstelėjęs vyras atrodė gan griežtas ir neperkalbamas ties šiuo klausimu.
- Na, šįkart tikėjausi padaryti staigmeną, tačiau kitą kartą galėsime apžiūrėti juos abu, jei šitie tau nepatiks, - gūžtelėjęs pečiais Dominic tarstelėjo, atrodydamas šiek tiek labiau atsipalaidavęs, tačiau žvilgsnis vis tiek buvo gan griežtas. Tiksliau, neperkalbamas. Jam galvoje netilpo, kaip Alex galėjo sugalvoti tokį „planą“.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 18:56

Tai nebuvo reikalavimai, tai labiau buvo prašymas, kadangi vyras dirbo labai pavojingą darbą, kuris galėjo kainuoti moteriai labai daug- tai yra Domo gyvybę. Alex tuomet iškastų tą šunsnukį iš po žemių ir tris kartus nužudytų ir vėl prikeltų tam, kad šis pasigailėtų, kad gimė. Jeigu kas nors ir galėjo nudėti Domą, nes šis juos užkniso, tai tik Alex, ko ji niekada nepadarytų.
Išklausius Freudenberger, moteris kiek papūtė lūpas nepatenkinta tuo, ką girdėjo. Kol nepasvėrė situacijos, jeigu jiedu susikeistų vietomis. Galų gale, Alex taipogi negalėtų Domui atskleisti savo pacientų konfidencialios informacijos, todėl iš dalies jį suprato, - Suprantu, man nereikia išsamių detalių. Man užtenka žinoti kur tu būsi ir ar tau grės didesnis pavojus nei paprastai, - atsidusus kiek tyliau tarstelėjo ir trumpam užmerkė akis. Ji nežinojo kaip kitaip susitaikyti su ta idėja, kad jis vėl bus samdomas žudikas ir trinsis toje pavojingoje minioje.
- Ir tu galvoji, kad taip bus geriau? Domai, aš pradedu greičiau senti vien nuo tos idėjos, kad tau gali kažkas atsitikti, - suspaudus žandikaulį atsakė, įsmeigdama žvilgsnį į jį, - turi suprasti, kad aš nesu tokia pati, kokia buvau prieš pora mėnesių. Jeigu tuomet būčiau bent tiek pasiruošus kiek dabar, Peteriui apskritai nebūtų pavykę manęs taip ilgai ten laikyti, - apkabinus save per liemenį tarstelėjo, - įsivaizduok kaip tu jaustumeisi mano situacijoje, jeigu aš pradėčiau vykdyti misijas angelams, kurios įtrauktų akistatą su demonais...tokiu atveju norėtum mane kur nors uždaryti arba reikalautum vykti kartu, kaip ir darei, kai norėjau susitikti su tėvu, - labai logiškai viską paaiškinusi Alex sunkiai atsiduso. Ji nesuprato kaip Domas galėjo jos nesuprasti, jeigu sukeitus juos vietomis, jis elgtųsi lygiai taip pat. - Mano galios gali būti naudingos ir nepamiršk, kad manęs kulkos nenužudys, - priminus Alex pasiėmė dar vieną buteliuką vandens iš šaldytuvo. Šiandien moterį keistai troškino. Taip, ji kraujuos ir galbūt porai valandų jos siela iškeliaus iš kūno, jeigu bus pažeistas koks nors vidaus organas, tačiau jeigu jos nepadurs tam tikru ginklu, ji bus prisikels sveika ir gyva. Bent tiek jai pavyko sužinoti iš draugės.
- Padarei, - patikino šyptelėdama, nes tikrai nesitikėjo, kad Domas po kelerių mėnesių gyvenimo drauge ims ieškoti bendro namo ir apie tai užsimins šiandien, kai jiedu buvo susipykę, - tiesiog galvoje turėjau planą kaip kartu ieškosim naujo būsto, kad ir kaip kvailai tai skambėtų, - pripažinus kilstelėjo lūpų kampučius viršun.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 19:28

- Jei tau tikrai to užteks, tada gerai. Bet kaip ir minėjau, jokių detalių apie žmones tu negausi. Tikiuosi, jog suprasi, nes jei aš pradėčiau netęsėti pažadų užsakovams, tada tikrai susilaukčiau labai rimtų problemų. Tada tikrai didelis klausimas ar iš tokios mėsmalės išsikapstyčiau gyvas. Vienintelis dalykas, ko jie iš manęs reikalauja, yra konfidencialumas, todėl negaliu savo žodžio laužyti. – tarstelėjęs Dominic atsiduso, persibraukdamas trumpai kirptus plaukus. Jis puikiai suprato, kaip Alex vėl bus sudėtinga priprasti prie tos minties, jog vyras vėl dirbs tokį pavojingą darbą, tačiau jam to tikrai reikėjo. Buvo matyti iš jo žvilgsnio. Turbūt tik staiga atsiradęs vaikas galėtų Dominic nuraminti ir pastatyti į vietą. Jis visada turėjo labai stiprias vertybes šeimai, kai pats normalios šeimos neturėjo. Jis aplamai siaubingai norėjo turėti šeimą, tačiau to juk garsiai nepasakys. Tai būtų per daug greitai, aplamai, ar galėtume įsivaizduoti, kad tai pasakytų asmuo, kuris tiek metų kaupė ir slėpė savo emocijas? Išreikšti tokius norus Freudenberger būtų velniškai sudėtinga.
- Aš neketinu su tavimi ginčytis šiuo klausimu. Mes mokomės ir aš tave treniruoju tiktai todėl, kad sugebėtum apsiginti, jei kas nors užsimanytų ar bandytų imtis drastiškų priemonių, jog mane įbaugintų. Net jei nedirbčiau šito darbo, vis tiek tokia tikimybė būtų, nes dauguma vis dar jaučia pyktį dėl to, ką padariau. Ir šiaip, mes treniruojamės todėl, kad tu pati jaustumeisi daugiau ar mažiau saugi. Mes nesitreniruojame tam, jog man padėtum. – vyras net neketino ta tema diskutuoti, nes jam užteko vieno karto pamatyti Alex sužalotą. Jis tikrai neketino ja rizikuoti ir vestis ją ten, kur jau prarado vieną savo mylimąją. Juodoji rinka dažnai atimdavo viską, kas tau brangiausia, todėl Dominic visais įmanomai būdais ketino Reed laikyti atokiau nuo tenais.
- Na, aš sakau, jog galėsime jo ieškoti kartu, jei šitas nusižiūrėtas tau nepatiks. Neprivalome keltis į pirmą pasitaikiusį namą, - gūžtelėjęs pečiais Freudenberger nuėjo ant sofos svetainėje bei ant jos atsisėdo, leisdamas raumenims atsipalaiduoti. Šiandien ir taip turėjo daug streso.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 20:03

- Man nereikia vardų, man užtenka užduoties pagrindo, - patvirtinus Alex nežymiai linktelėjo. Tiesą sakant, moteris net nenorėjo žinoti jokių užsakovų ar jo aukų vardų, nes žinojo, kad vedama smalsumo bandys kuo daugiau apie juos išsiaiškinti, kas galėtų apsunkinti jos supratingumą apie Dominic atliekamą darbą. Ji taipogi negalėjo reikalauti, kad Freudenberger mestų visas idėjas toliau tęsti samdomo žudiko karjerą, nes žinojo, kad jam to reikia ir jis prie to taip pripratęs, kad atimti tokią galimybę iš vyro būtų tas pats, kas nukirsti jam galūnę. Jeigu ir Alex to išsireikalautų, būtų tik laiko klausimas, kada Domas pradėtų dairytis kitur ir sulauktų to vadinamojo "resentment".
- Taip, mes mokomės tam, kad man pačiai būtų geriau, bet nepamiršk to fakto, kad tų sugebėjimų nori ir Marcus, - prisiminus Alex nejučiom susimąstė, kad nieko iš to tipo negirdėjo jau daugiau nei dvi savaitės, kas buvo keista. Gi jis liepė jai apsispręsti per savaitę. Galbūt moteriai tikrai viskas tiesiog prisisapnavo? Nes ir Melisa apie jį nieko nežinojo. Nebent...nebent dievas buvo gerai užsislapstęs ir ketino pasirodyti tada, kada jam buvo patogu. Domui nuėjus ir atsisėdus ant sofos, Alex pabaigė gerti savo buteliuką vandens ir nusekė paskui jį, atsistodama už sofos ir imdama masažuoti jo įsitempusius pečius, - Domai, aš nenoriu tau padėti, - švelniu tonu tarus galvoje rinko tolimesnius žodžius, - aš tik noriu būti netoliese, kad matyčiau, jog tau viskas gerai ir pavojaus atveju galėčiau saugoti tavo užnugarį, - pabandė aiškiau paaiškinti. Juk turėjo būti kažkoks būdas, kur jiedu galėtų ties tuo sutarti ir abu likti patenkinti.
- Bet kokiu atveju vis tiek reikėtų apžiūrėti bent jau kelis variantus, - pritarus Domui linktelėjo, toliau susikaupus masažuodama jo pečius ir kaklo sritį. Dieve mano, toks vaizdas, kad kiekviena vyro gyvenimo minutė buvo itin įtempta, nes jo raumenų kietumas buvo tokio lygio, kad Reed reikėjo įdėti jėgos, kad bent kiek tam tikras vietas pramankštintų.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 20:30

- Jei taip sakai, aš pasistengsiu tau suteikti tokią informaciją. Tiesa, neprižadu, jog tai visada pavyks, tačiau galiu prižadėti, jog nesiimsiu jokių idiotiškų ar pernelyg pavojingų užsakymų. – tarstelėjęs Freudenberger atlošė galvą, padėdamas ją ant sofos atlošo ir geras kelias minutes įsispoksodamas į lubas, kai pajautė, jog ant šio kelių jau tupi Kebabas bei prašo dėmesio. Tas šuo visada sugebėdavo jį prablaškyti net sudėtingiausiomis situacijomis. Grąžinęs žvilgsnį ties augintiniu vyras perbraukė ranka išilgai jo nugara iki pat uodegos, o vėliau ėmė kasyti paausį, kas Kebabui buvo didžiausia pasaulyje silpybė. Prisimerkęs šuo gulėjo apsipatenkinęs, kol Dominic davė jam visą savo dėmesį.
- Tai praktiškai tas pats, kas pagalba. Mano supratimu. – burbtelėjęs vyras prisimerkė, jausdamas kaip raumenys skausmingai atsipalaiduoja, tačiau ir tai nenoriai. Kebabas, pajautęs, jog šeimininko dėmesys sukoncentruotas kažkur kitur, prunkštelėjo bei nušoko nuo jo kelių ir nutipeno prie savo maisto, siaubingai nepatenkintas, jog negaus daug paausio pakasymų. Tuo tarpu pats Freudenberger pusiau pasisuko į Alex, vos pakilo nuo sofos ir suėmęs ją abiejomis rankomis, praktiškai perkėlė per sofą ir paguldė ant jos bei savo kelių. Kelias akimirkas tiesiog stebėjęs moterį jis grubiai įsisiurbė šiai į lūpas, palikdamas ją be žado ir galimybės normaliai kvėpuoti.
- Turbūt dėl šito tu nenusileisi, tiesa? – atsitraukęs Dominic patraukė nuo jos veido šviesią plaukų sruogą bei įsižiūrėjo į šios akis, su tokiu pat griežtumu, tačiau jose buvo galima matyti ir kitą dalyką. Meilę.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 21:42

- Antroji sakinio dalis skamba kur kas geriau nei pirmoji, - šyptelėjus viena lūpų puse Alex lengviau atsikvėpė. Faktas numeris vienas- jai buvo ramiau, kad Domas sutiko su šita jos plano dalimi ir netgi prižadėjo nesiimti beprotiškų darbų, faktas numeris du- Freudenberger dar nebuvo sulaužęs savo pažado, todėl Alex numanė, kad jeigu Domas duoda savo žodį, visuomet jo laikosi. O kadangi vyras pripažino ją mylintis ir šios brangumą, moteris buvo tikra, kad tai tik padės jam laikytis duoto pažado.
- Gal kažkiek. Bet tai labiau tavo pagalba man, kad nenusiraučiau visų galvos plaukų arba negaučiau širdies infarkto, - pabandžius praskaidrinti situaciją nežymiai šyptelėjo. Nors bandė pajuokauti, tas sakinys visiškai atitiko realybę. Ne gana to, kad vyras grįžo į juodąją rinką, tai jeigu dar Alex nežinotų kur jis vyksta ir kokio sudėtingumo užduotis, tikrai gautų širdies infarktą.
Kada pajuto Domo rankas ant savo liemens, rankomis pasirėmė į jo pečius paskirstydama savo kūno svorį tolygiai, tačiau bučinys buvo netikėtas. Stipriau įsikibus į jo pečius Alex atsakė į šio grubesnį karštą bučinį, jausdama kaip trumpam pamiršta savo vardą ir kurie dabar metai. Domui vos atsitraukus, ji giliai kvėpuodama atrėmė savo kaktą į jo ir nežymiai papurtė galvą, - Atleisk, bet ne, - šyptelėjus viena lūpų puse, įpynė vienos rankos pirštus į jo trumpai kirptus plaukus, - tiesiog...tiesiog negaliu tavęs prarasti, - įsmeigus akis į jo pratarė ir vos prikando apatinę lūpą.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-10, 22:14

Kad ir koks subingalvis bei bejausmis avinas Dominic galėjo pasirodyti, jis visada laikydavosi savo žodžio. Tuo vyras galėjo pasigirti, kadangi nė karto nebuvo sulaužęs kam nors duoto pažado. Jis palyginti turėjo labai tvirtas vertybes, todėl jį kaip nors perkalbėti nedaryti to, ką jis būdavo suplanavęs, buvo gan sudėtingas dalykas.
- Abejoju, jog būdama tokia jauna galėtum gauti širdies infarktą. – burbtelėjęs Freudenberger trumpai šyptelėjo. Jis grįžo į savo iki širdies gelmių mėgstamą darbą, tačiau tai nereiškė, jog jis iš jo negalėtų pasitraukti. Vyras gal tik dabar atrodė priklausomas nuo šito darbo ir adrenalino kiekio, kurį gauna ten dirbdamas, tačiau esmė buvo tame, jog bet koks rimtesnis dalykas galėjo jį iš ten kaip mat ištraukti. Kaip ir minėjau, jis turėjo labai stiprias vertybes ir dėl jų būtų paaukojęs bet ką. Kadangi jo viena didžiausių vertybių buvo šeima, nieko nuostabaus, jog dėl jos Dominic būtų paaukojęs savo samdomo žudiko karjerą. Visgi, dabar jis dar šeimos neturėjo, todėl dėl to nereikėjo pernelyg pergyventi.
- Tu manęs ir neprarasi. Ką man reikia pasakyti, jog manim patikėtum? – paklausęs vyras nežymiai šyptelėjo, o jo akys spinduliavo ramybe. Alex buvo jo ramybės uostas, nesvarbu, kad jie prieš gerą valandą norėjo vienas kitam iškabinti akis. Jo viena ranka suėmė moters veidą, o kita nusileido ant šios klubo ir kai Dominic ją vėl pabučiavo, šįkart bučinys buvo truputį švelnesnis, tačiau toks pats reiklus, kaip kad pirmasis.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-11, 13:52

- Nepasakyčiau, kad artėjantis 30-ties metų jubiliejus rodo mano jaunatvę, - nusišypsojus Alex atidžiai nužvelgė Domo veido bruožus, tačiau žvilgsnis užsiliko ties jo akimis. Nežinia kodėl, bet tuo trumpu momentu, moteris pajuto tokią didelę meilę, kad rodėsi, jos širdis ėmė plakti šviesos greičiu. Galbūt tai buvo baimė vyrą prarasti, nes moteris puikiai suvokė kokie pavojai jo tyko kiekvieną suknistą dieną ir kiekvieną kartą, kai jis pasiima naują užduotį. Galbūt tai buvo suvokimas, kad Alex fiziškai skaudėtų, jeigu jie išsiskirtų šitaip susipykę kaip kad šiandien. Ji žinojo, kad Domą be proto mylėjo, tačiau tik dabar suvokė kaip labai ir kaip stipriai sugebėjo įklimpti. Jeigu atsitiktų taip, kad jiedu nebebūtų drauge, Reed buvo šimtu procentų tikra, kad nesugebėtų pamilti jokio kito vyro taip, kaip myli Dominic.
- Mažiukai, tu negali garantuoti savo saugumo, nes nežinai kas gali nutikti, - atsakius moteris vos šyptelėjo, nes suvokė, kad pirmą kartą pavadino jį pravarde, kuri nesusidėjo iš vyro vardo trumpinimo, - prižadėk, kad laikysiesi ir antrosios plano dalies, tada patikėsiu, - švelniai perbraukė per jo skruostą pirštų galiukais. Jai buvo nesvarbu kaip, Alex tiesiog norėjo matyti situaciją tokiu spinduliu, kad prireikus galėtų jį apsaugoti. Ir pačiam Freudenberger turėtų būti ramiau, kai žinos, kad jo užnugarį saugo žmogus, kuriuo jis gali šimtu procentų pasitikėti.
Apsivijus rankomis jo kaklą, Alex atsakė į bučinį, užmerkdama akis ir leisdama emocijoms užpildyti jos kūną. Kiek grubiau nei paprastai, krimstelėjo į jo apatinę lūpą, o abi rankos nuslydo Domo krūtine žemyn, kol pasiekė juodo megztinio bei marškinių galą. Užkišus abi rankas už viršutinių drabužių medžiagos, šiltais delnais pasiekė jo karštą nugaros odą, o po to nuslydo ties šonais, ant kurių ir pasiliko.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-11, 22:18

- Trisdešimt nėra riba. Dauguma moterų galvoja, jog šitas skaičius parodo, jog jos siaubingai senos. Girdėjau kelių tokių pokalbį. Jos bijodavo pasakyti savo amžių, tačiau be jokios gėdos kalbėdavo, kaip norėtų nueiti į striptizo klubą. Elgtis pernelyg jaunai ne pagal savo metus nėra sveika, tačiau ir nurašyti save anksčiau laiko nėra gerai. Man patinka sulaukti daugiau metų, pasenti. Nežinau kodėl, tačiau kiekvieną kartą tuo džiaugiuosi. Kiekvieni metai atneša kažką gero į mano gyvenimą. Šįkart jie man atnešė tave. – nežymiai šyptelėjęs vyras žvilgtelėjo į pavydžiai juos spoksantį Kebabą. Kažkodėl nesugebėjo žvilgtelėti tuo metu į moters veidą, kadangi jautėsi per daug atviras, per daug pažeidžiamas, kai tai pasakė. Ir to jis dar nenorėjo parodyti Alex. Dar nebuvo tam visiškai pasirengęs.
- Pirma, aš ne mažiukas. Antra, aš tikrai moku savimi pasirūpinti. Dėl šitos absurdiškos plano dalies mes dar pakalbėsim, nes aš nesutiksiu, jog būtum šalia, kai atlikinėsiu savo užduotis, kadangi tuo metu negalėsiu susikaupti. O susikaupimo tokiais atvejais man tikrai reikės. – burbtelėjęs jis kiek suraukė antakius, žvilgtelėdamas į Alex iš viršaus. Jis buvo teisus ir tai žinojo. Vyras nesugebėtų susikaupti, negalvodamas ar moteriai viskas gerai. Tai jį išblaškytų ir jis tikrai būtų sumaltas į miltus arba suvarpytas kulkomis it rėtis. To jis nenorėjo. To nenorėjo ir pati Reed.
Kažkaip sugebėjęs nenutraukti bučinio, Dominic pakeitė poziciją ir jau gulėjo virš moters, pasiremdamas į sofą rankomis, jog jos pilnai neužgultų. Viena ranka jis nukeliavo Alex šonu, suimdamas šios sėdmenį ir reikliau įsisiurbdamas į lūpas. Nežymiai suurzgęs dėl to įkandimo, vyras vos kilstelėjo lūpų kampučius, ta pačia ranka grįždamas link šios veido bei suimdamas jos plaukus į saują bei nežymiai timtelėdamas juos žemyn, jog moteris išriestų kaklą, ant kurio jis paliko kelias aiškias žymes.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-11, 22:55

- Kai man bus šimtas, aš vis tiek atrodysiu taip pat kaip dabar, todėl tikrai nesijaučiu sena ir niekad per daug nekreipiau dėmesio į tai, kaip turėčiau elgtis. Aš širdyje vis dar aštuoniolikos, - šyptelėjus Alex truktelėjo pečiais, - tik ta nesenėjimo idėja mane šiek tiek gąsdina, nes nežinau kaip tai reikės slėpti nuo aplinkinio pasaulio, - pasuko sučiauptas lūpas į vieną pusę susimąstydama. Iš tiesų Reed reikėjo sugalvoti planą kaip įrengti savo kliniką ir ją prižiūrėti po to, kai negalės pasilikti savo vardo ir pavardės. Būtų idealiausia išsikraustyti kitur, tačiau Sietlas jau tapo jos namais, todėl vien pagalvojus, kad reikėtų keltis ir kelti savo šeimą, kurią dešimties metų laikotarpyje tikrai turės, hopefully su Domu, buvo liūdna. Kaip kiti angelai tvarkėsi su šita problema?
Tolimesni žodžiai Alex privertė sulaikyti šypseną, kadangi jau antrą kartą per šį vakarą Domas buvo su ja visiškai atviras. Pirmą kartą pripažino, kad ji jam brangi, dabar prisipažino, jog buvo dėkingas, kad šie metai jam atnešė ją. Moteris matė, kad jis pats nežinojo kaip elgtis su tokiomis savo emocijomis, todėl tik švelniai suėmus už jo smakro, trumpam priglaudė savo lūpas prie jam priklausančių, - tai, kad mano gyvenime kažkokiu stebuklingu būdu atsiradai tu, nustelbia visus blogus nutikimus, - pripažinus prikando lūpą. Iš tiesų ji nesigailėjo nei vieno savo sprendimo tą vakarą permiegoti su ką tik sutiktu Freudenberger.
- Taip, tu didelis, bet tu mano mažiukas, - primerkus akis Alex nusišypsojo. Gerai, gal šiek tiek jį paerzino, bet vyrui teks priprasti, kad karts nuo karto sulauks kokios nors pravardės iš jos pusės. - ir aš žinau, kad tu sugebi savimi pasirūpinti, bet tavęs vieno tikrai neužteks, jei tave kas nors sugalvos nudėti su visa armija, - pamąsčius logiška moteris šyptelėjo, - aš nesakau, kad man būtina stovėt šalia tavęs. Aš galiu saugiu atstumu, kur manęs niekas nematys, stebėti visą situaciją, - tarstelėjo stebėdama Domą. Taip, Alex tikrai labai daug apie tai galvojo ir viskam jau buvo išradusi tinkamą sprendimą, kad liktų patenkintas tiek jis, tiek ji pati.
Atsigulusi ant nugaros, moteris abiem kojom apsižergė Freudenberger, prispausdama jį prie savęs ir toliau nenustodama jo bučiuoti. Kada šis patempė jos surištus plaukus, Alex užlenkė galvą duodama Domui taip trokštamos erdvės. Prikandus lūpą bei išleisdama tylią aimaną, Reed suėmė vyro megztinį ir su jėga timptelėjus jį viršun, leido Domui juo atsikratyti. Kada šis liko pusnuogis, ji nežymiai šyptelėjo akimirką godžiai jį nužvelgdama, o tada vėl sugavus jo lūpas, nagais perbraukė per jo nugarą, palikdama ten gilesnes žymes.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-11, 23:21

- Kai aš būsiu žilstelėjęs, atrodysim gana keistai. Nes aš senstu, kad ir lėtai. Kažin ar galėsiu tave pristatinėti kaip savo antrą pusę. – sukrizenęs Dominic bandė įsivaizduoti kaip, sulaukęs penkiasdešimties (arba bent jau taip atrodydamas) jis bando pristatyti Alex kaip savo gyvenimo moterį. Ji atrodys už jį perpus jaunesnė ir automatiškai sulauks kalbų apie tai, jog tokia jauna moteris tikrai ne iš meilės būna su vyresniu vyru. Visada taip buvo ir bus. Ne visi žmonės galvoja, jog normalu, kai keliais dešimtmečiais vyresnis vyras susiranda perpus jaunesnę merginą. Tai daugiau ar mažiau atrodo kaip vidurio amžiaus krizė.
- Ar man irgi reikės sugalvoti tau pravardę? Tas „mažiukas“ skamba daugiau ar mažiau...keistai. – suraukęs antakius vyras dėbtelėjo į Alex, atrodydamas mažumėlę pasimetęs, kaip turėtų reaguoti į tokį kreipimąsi į jį. Dominic niekada niekaip kitaip nevadino be „Domo“ arba „subingalvio“. Tiesa, buvo ir dar blogesnių epitetų, tačiau jų Freudenberger visų neprisimins. O toks kreipimąsis į jį iš moters pusės skambėjo keistai. Jo buvusi mylimoji nebuvo spėjusi sugalvoti jam pravardės be „vienaragių valdovo“, tačiau ir tai jį ji taip retai vadindavo. Turbūt teks pratintis prie kitokių epitetų į jo pusę. Galbūt netgi jam reikės kreiptis į Alex kiek kitaip.
- Aš susitvarkiau su Rodriguez armija, todėl reiktų tai įvertinti kaip pliusą. – kilstelėjęs pirštą vyras nežymiai vyptelėjo. Juk ten tikrai buvo nemažai vyrų, net geriausias karys nebūtų sugebėjęs visų jų nukenksminti, o Dominic tai buvo niekų darbas. Na gerai, su kai kuriais užtruko ilgiau, tačiau susidorojo su visais.
Greitai išlaisvinęs Alex iš palaidinės, lūpomis vyras keliavo jos kaklu žemyn, krimstelėdamas raktikaulius ir trumpais bučinukais nusėdamas vis dar liemenėle pridengtą krūtinę. Jo rankos labai greitai susidorojo su džinsų saga bei užtrauktuku bei iš jėgos truktelėjo drabužį žemyn. Kai moteris buvo išsinėrusi iš džinsų, Dominic vėl užgulė Reed, įsisiurbdamas į šios lūpas bei atsakydamas į jos bučinį, kol jo laisva ranka slydo šlaunies vidine puse.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-12, 14:26

Kuomet Domas garsiai išdėstė tokį faktą, Alex rimtai susirūpino. Ir tai pasimatė iš jos kiek surauktų antakių, kurie suformavo pora raukšlelių ant moters kaktos. Domas seno, kad ir lėtai, bet seno. Ir po dvidešimt ar keturiasdešimt metų , jiedu kartu atrodys bemaž juokingai. Reed žinojo, kad yra raganų kurtų birzgalų kaip save atjauninti ar pasendinti, tačiau tai taipogi turėjo tam tikras pasekmes. O jeigu to dar būtų ne gana, jeigu ji susilauktų atžalų nuo Domo, jie būtų paranormalistai arba žmonės, nes angelo geno perduoti nebuvo įmanoma, todėl moteris pergyventų net savo vaikus, jeigu jos niekas iki to laiko nenužudytų su tam tikru ginklu. Visas šitas reikalas pradėjo moteriai kelti galvos skausmą. Juk Alex niekada negalės susitaikyti su mylimo vyro ir atžalų netektimi... Taip, tai nebuvo šiandieninė problema, tačiau Reed mintys savarankiškai nuklydo į tą pusę.
Matydama "lost puppy" išraišką Domo veide, Alex nusijuokė. Vyras atrodė iš tiesų mielai, kai tokiuose reikaluose neturėdavo nė menkiausio supratimo kaip turėtų reaguoti. - Ne, tau nereikia sugalvoti man pravardės, - atsakius sulaikė juoką viduje, tačiau vis tiek plačiai šypsojosi, - tas "mažiukas" išsprūdo natūraliai, todėl nenustebk, jeigu kada nors tą pravardę dar išgirsi, bet tai tavęs neįpareigoja atsakyti tuo pačiu, - paaiškinus Alex pašiaušė Freudenberger plaukus.
- Jie tavęs nesitikėjo, Domai. Rodriguez nemanė, kad tu kada nors sugrįši į tą vietą, tuo labiau, kai buvo įsitikinęs, kad manęs nekęsti dėl išsiskyrimo žinutės, - šyptelėjus priminė, - jeigu tave kas nors norėtų nužudyti, tikrai tai kruopščiai suplanuotų ir net tavo gebėjimai nepadėtų su tuo susidoroti vienam, - ramiu tonu atsakė. Net ir Alex, nors ir negalėjo žūti žmogiškąja mirtimi, niekada negalėjo žinoti, kas išlįs iš už kampo ir perdurs ją specialiu ginklu, kurių egzistavo mažiausiai 9 variantai, iš kurių vienas buvo pas Domą.
Reed kilstelėjus dubens sritį padėjo Domui atsikratyti jos numylėtais džinsais, kurie vos neužkrito pro šalį einančiam Kebabui ant galvos. Po to keturkojis labai greitai pasišalino iš pirmojo aukšto, dar ganėtinai garsiai suurgzdamas ir pabambėdamas ant Domo ir Alex, kas privertė pastarąją trumpam susijuokti. Tiesa, tas juokas labai greitai išgaravo, kadangi Freudenberger bučinys privertė pamiršti, kur ji apskritai buvo. Nenutraukdama jo, delnais nuslydo Domo nuoga krūtine bei presu žemyn, kol pasiekė džinsų sagą. Atsegusi ją, kojų pagalba šiuos numovė iki jo blauzdų, o po to leido pačiam Domui juos nusispirti. Kai su tuo buvo susitvarkyta, Alex kojomis vėl apsivijo vyro liemenį, įsisiurbdama į jo lūpas lyg tai būtų jos gyvybės šaltinis. Nusprendus juos apversti, Reed neapskaičiavo sofos siaurumo ir jie abu nusileido ant kapučino spalvos, 2 cm storio pūkuoto kilimo, kuris apsaugojo nuo skausmo ir dėl kurio atsiradimo Domas iš pradžių labai prieštaravo. Kreivai šyptelėjus iš viso šito nutikimo, Alex palinko prie Freudenberger ir erzinančiai lėtai, šlapiais bučiniais nusėjo jo kaklo, krūtinės ir galiausiai preso sritis. Tuomet įsmeigus "seductive" žvilgsnį į jo akis, pirštais užkabino jo apatinių medžiagą patempdama tiek, kad dantimis galėtų krimstelėti į vieną dubens kaulą, o tuomet ir kitą.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-12, 23:20

Visada juk neprigersi tų raganiškų eleksyrų, be to, jie daro trumpalaikį poveikį, o jei tau reikia ilgalaikio dalyko, gali rinktis mirti ir būti prikeltas kaip kitos rasės atstovas. Žinoma, automatiškai žmogaus charakteris kažkiek pasikeičia dėl to. Jis praranda dalį žmogiškumo. Faktas, ne visiems taip būna, tačiau laikui bėgant net ir tie, kurie galvojo, jog visada liks tokie patys, šimtmečiams einant tampa apatiški ir šalti mirčiai. Dominic niekada gyvenime nebūtų norėjęs tokio gyvenimo. Jis norėjo nugyventi tiek, kiek jam skirta. Liūdna, tačiau dėl eksperimentų jis sensta labai, LABAI lėtai, tačiau vis tiek sensta. Ir jis nebūtų išmainęs to į amžinybę su Alex. Kad ir kaip ją mylėjo, žinojo, jog amžinybė jo netraukia. Ji pakeičia žmones, priverčia juos nevertinti gyvybės, nevertinti elementariausių dalykų. To vyras nenorėjo prarasti.
- Nu gerai...bet man vis tiek nepatinka ta pravardė, - burbtelėjęs Dominic nežymiai suraukė antakius, nors atrodė vis dar pasimetęs. Kaip ir minėjau, jo niekada niekas taip nevadino, todėl tai skambėjo daugiau ar mažiau keistai. Kelis kartus pakartojęs tą pravardę galvoje, vyras vos papurtė galvą, vis dar laikydamas antakius surauktus. „Mažiukas“...
- Jie galėjo šiuo klausimu būti daugiau ar mažiau protingesni. Net jei ne dėl tavęs, vis tiek juos būčiau iškasęs iš po žemių. Su Rodriguez buvo nesuvestų sąskaitų, todėl jis turėjo suprasti, jog bet kokiu atveju aš iki jo prisikasiu. – tarstelėjęs Freudenberger surimtėjo, jo veidas porai sekundžių tapo neįskaitomas bei bejausmis. Turbūt tas vaizdas galėjo atrodyti gąsdinančiai. Juk tokia veido išraiška pas vyrą reikšdavo tiktai vieną, jog kažkas prisidirbo ir dabar jie pajaus, ką reiškia, kai Dominic supyksta, tačiau kitaip apie Rodriguez kalbėti jis negalėjo. Tas šunsnukis skriaudė Alex.
Kebabas galėjo purkštauti kiek tiktai širdis jam geidė, šiuo atveju Dominic dėmesys buvo sukoncentruotas kiek kitur. Sunkiai išleisdamas orą pro sukąstus dantis, vyras vos susiraukė, kadangi kritimą nuo sofos labiau pajautė jis, nei Alex. Be to, ne tokie metai buvo jam griuvinėti ir trankytis į grindis, stuburas juk buvo labai svarbus dalykas ir jo smarkiai sumušti nebuvo galima. Nors ir gijo greitai, tokios traumos kažin ar apsieidavo be pasekmių. Išsinėręs iš savo džinsų Freudenberger galėjo prisiekti, jog suvalgys moterį gyvą, jei ji dar taip į jį pasižiūrės, nes tas žvilgsnis veikdavo jį kažkaip stebuklingai. Greitai timptelėjęs Reed į viršų jis įsisiurbė į šios lūpas, grubiai pakeisdamas bučinį į prancūzišką. Greitai, tarsi negalėtų daugiau laukti, patraukęs savo apatinius iš kelio (juos patempdamas žemiau) ir patraukęs Alex apatinius į šoną, jis tvirtai ir vikriai į ją įėjo, nežymiai suurgzdamas. Galėjo prisiekti, jog vėl suplėšė jos apatinius, kadangi juos truktelėjo į šoną iš jėgos.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-12, 23:49

Alex pati nenorėjo gyventi amžinai. Jai šis dalykas apskritai nebuvo protu suvokiamas. Moteris nenorėjo matyti kaip aplinkui ją miršta visi artimieji...Tai būtų per daug skaudu ir tikriausiai po pirmosios netekties priverstų Reed užsidaryti savyje ir pamiršti visas žmogiškąsias emocijas. Netektis žmogų keičia, tuo labiau jei tai jos pačios vaikas arba taip mylimas vyras. Jeigu dabar šviesiaplaukę supykindavo vien pagalvojus, kad Domui kažkas gali atsitikti, tai ką kalbėti apie jo netektį tuomet, jeigu/kai jiedu sukurs šeimą. Žinoma, šiuo atveju reikėtu gyventi dabartimi, nes Domas išliks toks pat dar ne vienerius metus ir ką gali žinoti, galbūt jis nuspręs, kad Alex jį užkniso ir jam reikia poligamijos.
- Fiine. Sugalvosiu kokią nors kitą, - su šypsena veide stebėjo vis dar sutrikusį Domą. Tikriausiai niekas gyvenime jo nematė, reiškiančio tokią emociją, nes dažniausiai vyras buvo susikaupęs arba šelmiškai nusiteikęs, kas daugelį tiesiog erzindavo. - Ar meškiukas skamba geriau? O gal mėnuliukas? Ne! Žinau, vadinsiu tave zuikučiu, - dabar jau paerzindama Freudenberger laikė juoką savyje, tačiau kad ir kaip stengėsi, Alex lūpų kampučiai vis tiek suvirpėjo.
- Esmė tame, kad jie nebuvo pasiruošę, - suėmus Domo delną žvelgė į jo pasikeitusią veido mimiką. Moteriai niekuomet nepatiko tokį jį matyti, nes tas žvilgsnis priminė visas nutikusias tragedijas. - Todėl ir sakau, kad noriu būti netoliese pavojingais atvejais, jeigu jų pasitaikys, - Reed tikrai neketino šituo klausimu persigalvoti. Domas turėjo suprasti, kad kaip jis buvo užsispyręs ir nenuginčijamais kai kuriais klausimais, Alex buvo tokia pati užsispyrus, kai kalba ėjo apie jo saugumą. Ji per daug jį mylėjo, kad draustų tokia veikla užsiimti, nes žinojo, kad jam to reikia it oro (bent jau kol kas), tačiau tuo pačiu norėjo užtikrinti jo visišką saugumą, net jei jis tam prieštaravo. Jeigu Freudenberger nesutiks, moteris vis tiek ras būdų kaip padaryti savaip.
Kadangi sofa buvo žema, o kilimas minkštas, moteris nesitikėjo, kad vyras arba ji pati patirs kokią nors traumą. Ir iš to kaip Domas reagavo, nusprendė, kad buvo verta. Šiuo faktu tik dar labiau įsitikino, kada Freudenberger nebegalėjo laukti ir į ją staiga įėjo. Reed buvo pasiruošusi nuo tos akimirkos, kada pirmą kartą išgirdo jo urzgimą. Tas garsas Domo gerklėje ją kažkodėl labai veikė. Nors vyras apskritai ją veikė it koks narkotikas, todėl nieko keisto, kad moteris taip reagavo į jo prisilietimus. Vienu delnu pasirėmus į jo krūtinę, Alex pusgarsiu suaimanavo, o kada apsiprato prie judėjimo greičio, laisva ranka suėmė savo suplyšusių medvilninių apatinių dvi dalis ir šias numetė į šalį. Tuomet permetus plaukus ant kairio šono, palinko prie Domo ir įsisiurbė jam į lūpas su tokia pačia didele aistra ir reiklumu kaip prieš tai. Kas sakė, kad make-up seksas yra pats geriausias dalykas pasaulyje - buvo visiškai teisus.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-13, 00:21

Poligamija kažin ar šiuo metu galėtų Dominic sugundyti. Žinoma, nereikia kalbėti anksčiau laiko, gal laukdamasi Alex taptų tikrų tikriausia ragana ir jis tiesiog nebegalėtų jos pakęsti, o tai automatiškai priverstų jį žvalgytis kitur, tačiau net ir tuo atveju kažin ar vyras būtų neištikimas. Jis galbūt kentėtų tuos epizodinius „raganos“ apsireiškimus, užsidarydamas savyje, tačiau moters neišduotų. Freudenberger, nors ir nematė gero pavyzdžio aplinkui save, turbūt niekada nebūtų išdavęs savo antrosios pusės. Net jei santykiai būtų siaubingi ir pragariški, tik po to, kai išsiskirtų, bandytų ieškotis kažko naujo. Faktas, Reed galėjo būti rami, kadangi Dominic negalėtų ir nesugebėtų jos išduoti su kita moterimi. Vien faktas, jog jis neatkreipė į kitų žvilgsnius pasakė daugiau, nei reikėtų.
- Man atrodo vieną dieną tu prisišnekėsi, - burbtelėjęs vyras nežymiai prisimerkė, klausydamas įvairiausių moters sugalvotų pravardžių, nors pasimetimas iš jo akių niekur taip ir nedingo. Klausytis „zuikučių“ ir kitokių žodžių, kurie galėjo būti skirti Dominic, jį glumino ir vertė jaustis keistai. Jau geriau ji jį vadintų subingalviu, prie to jis tikrai pratęs.
Vos papurtęs galvą Freudenberger išliko kelias akimirkas tokios pačios bejausmės išraiškos, kai Alex nepaleido savo idėjos ir vis dar buvo užsispyrusiai įsitikinusi, jog jai reikia saugoti jo užnugarį. Šiandien jų pokalbis šia tema tikrai buvo baigtas, bent jau vyro žvilgsnis tai tikrai parodė, kadangi nenorėjo ginčytis, o toks Reed užsispyrimas galėjo juos privesti prie dar vieno ginčo.
Šiuo atveju jis buvo labai nekantrus. Suėmęs į delną moters liemenėle pridengtą krūtį, ją spustelėjo, vos prisimerkęs žiūrėdamas į Alex viršuje. Tas žvilgsnis buvo su niekuo nesumaišomas. Tai buvo aistros kupinas, kiek padūmavęs žvilgsnis, priverčiantis pusę moterų pamiršti, apie ką jos apskritai norėjo kalbėti. Kita ranka prilaikydamas šios liemenį, Dominic leido moteriai dominuoti viršuje, atsakydamas į šios bučinį, liežuviu perbraukdamas per šios apatinę lūpą bei ją stipriau krimstelėdamas dantimis ir timptelėdamas į save.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
627

TTS #15
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-13, 00:55

- Ar jūs man grasinate, pone Freudenberger? - kilstelėjus antakius Alex apsimetė labai nustebusia. Jos vaidyba buvo nepriekaištinga ir tikrai nusipelnė Oskaro statulėlės. Bet kai nuo Domo veido nedingo sutrikimas, Alex žvilgsnis pasikeitė į rūpestingą bei švelnų, - Dom, aš gi juokauju. Niekada nevadinčiau tavęs taip, kaip tau nepatinka, - šyptelėjus spustelėjo jo delną, o tada supynė jų pirštus, - gerai, nebent tokiais atvejais, kai norėčiau išspardyti tavo dailų užpakalį, - pajuokaudama šyptelėjo. Nors toks variantas, kada Alex pyksta ant Domo, bet vadina jį zuikučiu, tikrai atrodytų keistai. Apskritai Reed nebuvo tas žmogus, kuris mėgo mėtytis saldžiomis pravardėmis, tačiau vienas kitas mielesnis kreipinys kartais palikdavo jos lūpas ir kai į ją buvo kreipiamasi kiek kitaip nei įprastai, moteriai tikrai patikdavo. Jeigu tai būdavo retai, o ne dažnai.
Kada Freudenberger daugiau nieko nepasakė dėl jos antrosios plano dalies, Alex nusprendė, kad geriau šitą temą atidėti sekančiai dienai, nes tokiu tempu jie vėl vienas kitam moraliai iškabins akis. Moteriai tikrai užteko vieno užsispyrusio sąkirčio, kurio metu nežinojo po kuria žeme pasikasti ant kiek blogai jautėsi.
Alex žvilgsnis kuo puikiausiai atspindėjo Domo aistros kupiną, keliais atspalviais tamsesnį žvilgsnį. Moteris šiuo metu kvėpavo, regėjo ir girdėjo tik vyru. Ji gyveno juo. Ji jo troško taip, kaip niekada prieš tai neparodė. Ir tai buvo galima matyti tiek iš Alex žvilgsnio, tiek iš jos kūno kalbos. Nežinia ar pasakyti Domo žodžiai ar pajaustas pavydas, bet šiandiena privertė Reed emocijas sustiprėti kelis kartus. Ji norėjo priklausyti tik Dominic ir tuo pačiu įrodyti, kad šis priklauso tik jai ir tegul tik pabando nors viena šavalka jį vilioti...
Alex dantimis sugavo Domo liežuvį, šį nestipriai krimstelėdama, o tada vos kilstelėjus lūpų kampučius kiek švelniau jį pabučiavo, bet tas reiklumas niekur nedingo. Vos vos pakreipus jo įsiskverbimo kampą, Alex atitaikė jiems abiems tinkamą poziciją, kuri priartintų juos prie taip trokštamos ir reikalingos malonumo viršūnės. Kada pritrūko oro, moteris lūpomis nukeliavo jo žandikaulio linija, kol pasiekė ausį, į kurią žaismingai krimstelėjo, judindama klubus vidutiniu greičiu.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty2017-12-13, 12:36

- Labai didelis klausimas ar tau pavyktų ją išspardyti, - kilstelėjęs vieną antakį vyras vos šyptelėjo. Turbūt kai jie pyktųsi, didelė tikimybė, jog Alex zuikiu jo tikrai nevadintų, greičiau jau subingalviu, o dėl to Dominic nesijaustų visiškai blogai. Jį daug kas taip vadindavo, todėl buvo pripratęs prie tokios pravardės. O ir pats pastebėdavo, jog kartais tikrai elgiasi kaip tikrų tikriausias subingalvis.
Kažin ar vėliau, kalbėdamiesi ta tema, Freudenberger ir Alex ras bendrą, kadangi jau dabar vyras net negalvojo apie tokį variantą, kaip kad ši jam siūlė. Jis nenorėjo, jog moteris būtų bent keliais metrais arčiau jo, kai šis atlikinės užduotį. Jis apskritai nenorėjo, jog tame perimetre Reed slampinėtų ir bandytų saugoti jo užnugarį. Dominic šiuo klausimu buvo ganėtinai nesukalbamas. Ji nebuvo iš to pasaulio, jai reikėjo normalaus gyvenimo, todėl neketino jos velti į tokius reikalus. Alex turėjo žinoti, jog jis dirba tokį darbą, tačiau jam padėti ar jį saugoti nebuvo jos pareiga.
Kiek pagreitinęs įsiskverbimo tempą, Dominic nusėjo bučiniais moters kaklą, ten įtaisydamas dar keliomis žymėmis daugiau. Pakėlęs savo viršutinę kūno dalį nuo grindų, jis priglaudė jos kūną prie savojo, įkasdamas į odą šalia raktikaulio, šlapiais bučiniais nuslysdamas prie krūtinės, pridengtos liemenėle. Sugriebęs viena ranka Alex sėdmenis, kiek grubiau juos smustelėjo, garantuotai palikdamas ten pirštų žymes, kai keliais gilesniais įsiskverbimais jis išleido nežymų atodūsį ir patyrė orgazmą. Vis dar laikydamas Alex prie savęs, jis kiek švelniais ir tingesniais bučiniais pakilo iki jos žandikaulio linijos, įsisiurbdamas šiai į lūpas.
Back to top Go down
Sponsored content

Loftas - Page 10 Empty
Loftas - Page 10 Empty

Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 10 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Loftas
» Loftas

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: 2017 December-
Jump to: