Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 Loftas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-08, 00:42

First topic message reminder :

:057:
Back to top Go down

AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 19:11

Laurai nusprendus tiesiog įeiti, Konstantin atsitraukė nuo durų ir kiek nepatogiai sumindžikavo vietoje. Tuoj pat paaiškėjo kodėl - iš virtuvės išlindo šviesių plaukų kupeta ir moteris su paltu - akivaizdžiai ketinanti išeiti. Pasisukęs į ją, Weitz lūpomis kiek ilgiau prisilietė prie jos skruosto ir tarsi raminančiai ranka perbraukė per jos nugarą.
 - Čia ta mergina, apie kurią pasakojau. - krenkštelėjo, aiškiai parodydamas, kad jie jau apie tai kalbėjo. - Paskambinsiu tau, gerai? - mirktelėjo. Šviesiaplaukė kiek prisimerkė, šaltu žvilgsniu nužvelgė Laurą nuo galvos iki kojų ir linktelėjo, dingdama pro duris. Pasisukęs į nelauktą svečią, Konstantin gūžtelėjo pečiais ir mostelėjo rankomis. - Na, kaip matai, nelaukiau tavęs. Paprastai žmonės praneša prieš ateidami į svečius. - blykstelėjo akimis. Nuėjęs į virtuvę, paėmė gėlių puokštę ir ėmėsi ieškoti vazos. Jo namuose gėlių beveik niekada nebūdavo, todėl abejojo ar tokį indą turi. Ištraukęs didelį bokalą, pripildė jį vandens ir pamerkė puokštę, pasisukdamas į Melody.
 - Tai tu čia atėjai tam, kad atsiprašytum, kad nepaklojai sofos? - kreivai šyptelėjo. Prisiminė situaciją, kuomet mergina taip norėjo jį pamatyti, jog jam į namus atnešė tušinuką, kurį buvo "netyčia" išsinešusi iš autoserviso.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 19:19

Kai žodžiai buvo nukreipti ne į ją, o į kažką už nugaros, ji pasisuko į tą pusę. Aišku išvydo modelį primenančią šviesiaplaukę. Na gal ne modelį, bet aukštą, aukštesnę už Laurą... Nors tikriausiai didžioji dalis civilizacijos aukštesni už ją, tai čia nėra net apie ką kalbėti. Nesijautė net truputį kalta, tik plačiai jai nusišypsojo ir gūžtelėjo pečiais. Nulydėjus merginą akimis pro duris, nusekė paskui vampyrą.
- Aaaah kaip miela, pasakoji kokį siaubingą, isterišką ir nedėkingą žmogų sutikai, kaip miela. - Vis dar su šypsena, bet aiškiai dirbtinai tarė, neva susižavėjimo pilnus žodžius. Pažvelgė į sofą kuri kas be ko tvarkinga ir ten nebūtų ką tvarkyti, tad nužingsniavo prie kavos aparato. - Ir pasidomėti ar neguli negyvas po baro kėde, nenoriu aiškintis tavo verkiančiai kalei motinai, kodėl palikau vieną. - Dalinai panaudojusi jo paties žodžius, pasisukusi akimirkai pažvelgė į vyrą, o tada užkaitusi arbatinuką, atsisuko, atsiremdama į spinteles. - Geriau? - Jau kur kas rimtesniu, tikra ir nesuvaidinta rūpestingumo emocija, paklausė šio.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 19:26

Laurai šeimininkaujant virtuvėje, neketindamas labai priešintis, nors tai jam ir neatrodė labai mandagu, vyras nuo baro pasigriebė cigarečių pakelį ir prisidegė vieną nuodingą pagaliuką. Jį pridėjęs prie lūpų ir suspaudęs dviem pirštais, giliai įkvėpė ir lengviau atsiduso. Ana jo meilužė nemėgo kai jis šalia jos rūkydavo, nes jos tėvas buvo miręs nuo plaučių vėžio, todėl Konstantin apie cigaretę svajojo jau kokias tris valandas. Palaimingai sutraukęs cigaretę taip greitai, kad nepatyrusiam rūkoriui būtų pasidarę bloga, vyras patrynė skaudamą koją.
 - "Geriau" yra prastas žodis apibūdinti tai, kaip aš jaučiuosi. Būna pakenčiamų dienų ir nepakenčiamų dienų. Ta diena buvo nepakenčiama ir siaubinga. Ši diena yra nebloga ir galima kentėti. - gūžtelėjo pečiais. Rodos, buvo susigyvenęs su skausmu, kuris buvo tapęs jo kasdieniu palydovu. Konstantin buvo užmiršęs ką reiškia pabusti ryte ir neturėti kuo pasiskųsti. - O kaip tavo automobilis? Tėtis paskyrė namų areštą kelioms savaitėms už patirtus nuostolius? - sukikeno.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 19:34

Nei tėvas, nei vampyras ar koks kitas vyras, nesupranta, kad reiktų pasiūlyti ir kitiems užsirūkyti, na bet kaip nori, pakentės, išėjusi užsuks į degalinę ir nusipirks. Keista buvo matyti patalpoje rūkantį asmenį, nes visur lyg ir yra detektoriai, na bet velniai čia žino kaip pas šį padarą. Laura pati nusprendė padaryti kavą, nes kažkodėl jautė, kad jam dar skauda ir varinėti nelabai norėjo, bet regis ta blondinė nepakankamai nuvarė, kad dar visai gerame stovyje, o ne miega.
- O vampyrai neturėtų būti sveiki? Ar bent jau sustoti ten kur buvo, nei gerėti nei blogėti? - Kilstelėjusi antakį paklausė. Neišmanė apie procesus kaip tapti vampyru ar kokiu kitu padaru, tai gal klausimas jam ir pasirodys kvailas, bet tebūnie. - Haha, labai juokinga. - Kreivai šyptelėjusi, sužaibavo akimis. - Šiaip! Tai buvo ne mano kaltė, todėl ir pykti ant manęs nėra ko. - Plačiai nusišypsodama pasakė.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 19:40

Sėdėdamas ant kėdės, vampyras tai ištiesdavo, tai vėl sulenkdavo koją, akivaizdžiai nerasdamas jai jokios patogios padėties. Toliau rūkydamas, vyras akimis sekė Melody, kol galiausiai susiprato, kad net nežino šios vardo. Vis dėlto bijojo, kad jeigu jie apsikeis duomenimis, tai jis iš viso jos nebenusikratys, todėl tylėjo lyg vandens į burną prisisėmęs. Kelias akimirkas pasvarstęs, vyras gūžtelėjo pečiais.
 - Kai mane pavertė, pavertė tuomet, kai man buvo tikrai labai labai blogai. Kaulai sugijo, kai kurie nervai atsistatė, tačiau akivaizdu, kad net tapimas vampyru nesugebėjo visko sudėlioti į vietas. Todėl taip, tam tikra prasme man pagerėjo, tačiau liko kai kurie... - rinkdamas žodžius, Konstantin kelias akimirkas patylėjo. - Sunkumai, kurie lydi iki šiol. Tačiau nereikia dėl manęs nerimauti. - nusišypsojo. Pasiėmęs peleninę, pasidėjo ją ant kelio, kad būtų patogiau ir nukratė pelenus. - Ne tavo - tikiu. Bet tėvelis vis tiek turėjo supykti. Iš to ką mačiau, tvarkymo buvo daug. Ir nepigaus. O gaila - jei būtum tik paprašiusi, būčiau galėjęs sutvarkyti. - mirktelėjo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 19:48

Kai stiklo indas prisipildė karšto, juodo gėrio, Laura suėmė rankeną, bei įpylė du puodelius kavos. Pati gėrė be cukraus, jei jis su, tai jo problemos, jo namai, žino kur kas ir galės įsidėti. Paėmusi puodelius, vieną padėjo ant baro vampyro pusėje, o kitą savojoje. Atsisėdusi ant baro kėdės, sugebėjo subalansuoti taip, kad kojas susikėlė ir dabar sėdėjo jogo pozoje.
- Nebūtų paprasčiau visko pabaigti? - Lyg niekur nieko paklausė. Gi Melody tokia jau buvo, sako ką galvoja, filtras nelabai veikia. - Ar geriau gyventi atimant iš kitų gyvybę ir vis vien kankintis? Pala, jūs tai amžinai gyvenat?... Tai nori pasakyti dėl kažkokios priežasties nori amžinai kankintis? - Gal ir per daug sau leido su tokiais klausimais, bet jei nenorės tai neatsakys, anokia čia problema. - Svarbiausia aš gyva, - delną nukreipdama į savo veidą, bei kelis kartus greit suklapsėdama blakstienomis, pasakė, - o šiaip tai aš nepavadinčiau to supykimu, greičiau... Aplinkybių nežinojimu ir skubėjimas daryti prielaidas. - Aišku tėvas supyko, dar ir kaip, bet ims ji čia ir pasakos tam, kas ir taip susidaręs kažkokią neaiškią nuomonę apie jos šeimą.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 19:53

Paėmęs puodelį, Konstantin suėmė jį rankomis ir pažvelgė į tamsų gėrimą. Jį pateliūskavęs, prisikišo prie nosies, pauostė ir gūžtelėjo pečiais, bene instinktyviai, taip tarsi nuspręsdamas, kad nunuodytas nebus. Ir vos spėjo gurkštelėti, Weitz paspringo nuo išgirsto klausimo. Užsikosėjęs, vyras stipriai padaužė sau per krūtinės ląstą ranka ir nusivalė ištryškusias ašaras. Pakėlęs kiek raudonas akis į Melody, vyras visiškai nuoširdžiai nusijuokė. Buvo akivaizdu, kad jo nuotaika buvo kiek geresnė nei tada, kai jie matėsi paskutinį kartą.
 - Ar tu taip sprendi visas problemas? Kai kas nors sulūžta, nusprendi, kad lengviau išmesti ir nusipirkti naują, o ne sutaisyti? Jeigu, pavyzdžiui, įplyštų tavo mėgstamiausia suknelė, ar ne protingiau būtų ją susiūti, o ne pirkti naują? - gūžtelėjo pečiais. - Aš buvau beviltiškoje situacijoje. Norėjau gyventi ir norėjau gyventi taip, kaip anksčiau. Dabar pasielgčiau kitaip. Bet jeigu nemoki atsukti laiko - galbūt nereikėtų to siūlyti. - vyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 20:02

Net krūptelėjo nuo užsikosėjusio vampyro, stebėjo kaip jam čia sekasi atgauti kvapą, jei kas tai tikriausiai greitąją kviestų, bet kol ji atvažiuotų tai mirtų... Aj ne juk vampyras, Laura vis pamiršta tai, nors jei būtų protinga, tai įsidėmėtų. Jam pradėjus lyginant ką ji pasakė su suknele, tik pavarte akis ir pakėlė puodelį kavos nuo baro. Dar per karštą, bet bent jau pastoviai ledines rankas susišildys.
- Suknelė ir kenčiantis kūnas yra du skirtingi dalykai, - pasakė it nebūtų supratusi jo tikrosios minties. - Na taip, bet... - aišku, kaip gi Laura gali nusileisti kokiame nors pokalbyje. - Ar tai nėra savanaudišką? Aišku tai, jog tokie kaip jūs, - ranka pamodama į vyrą, nes žodžio vampyro neprisivertė pasakyti, - gyvenate iš kitų asmenų sąskaitos, tai kas čia per gyvenimas kančioje ir dar keliant kitiems kančią, kitų šeimoms kančią? Jo, nereikia man sakyti, žinau apie donorus, bet kraujo bankai ir taip tušti, galėtų padėti žmonėms kuriems to tikrai reikia.... - Didžiąją dalį pokalbio nejuto ribų, bet tik dabar suvokė, kad pats pasakė jog pasielgtų kitaip, vadinasi yra tam tikrų klaidų. - Žodžiu, aš kaip žmogus, manau taip... Nežinau ar fizionomija, gydytojai ir panašiai, visiems vienodi, bet Sietle yra neblogų klinikų, manau galėčiau paprašyti tėvo, koks nors pažįstamas kur nors įkištų. - Linktelėjo it sau pritardama. Buvo tikra, kad tėvas taip pasielgtų, jei Laura pavergtų ir imtų pasakoti kokia baisi ta naktis buvo, kaip šalta ir kaip ji kone ten mirė, bet buvo išgelbėta.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 20:08

Nusprendęs, kad kai mergina čia, jam tikrai prireiks daugiau cigarečių, Konstantin prisitraukė pakelį prie savęs ir prisidegė dar vieną. Įkvėpęs dūmų, po kelių akimirkų išpūtė juos į orą ir papurtė galvą. Ši mergina buvo tokia jauna, tiek daug ji dar nesuprato. Pirštu perbraukęs per kiek drėgnas savo lūpas, Konstantin gurkštelėjo kavos.
 - Nežinau kaip tu įsivaizduoji, kad aš gyvenu. Aš netykau jaunų merginų prie klubų, nenusitempiu jų į bromą ir ten neišgeriu viso jų kraujo. Niekada negalėčiau taip pasielgti, aš ne žudikas. - susiraukė vien nuo tokios minties. Pridėjęs cigaretę prie lūpų, vėl pakartojo įtraukimo ir išpūtimo veiksmą, dar kelioms akimirkoms susimąstydamas. - Beveik visas mano kraujas, kuriuo maitinuosi, ateina iš pastovių merginų, su kuriomis bendrauju. Kai kurios nori man padėti, kitoms tai sukelia didesnį orgazmą, dar kitoms tai bene fetišas. Aš jų neprievartauju, neliepiu man padėti ir tikrai niekada neišgeriu tiek, kad jos pasijaustų blogai. Bet kodėl aš tau aiškinuosi? - susiraukė. Gurkštelėjęs dar kavos, papurtė galvą.
  - Man nereikia pagalbos. Aš jau apėjau geriausius gydytojus, ne tik Sietle, bet ir visoje Amerikoje. Man niekas negali padėti. Aš niekada nevažinėsiu, niekada nebepiešiu, niekada nebūsiu toks, koks buvau anksčiau. Ties tuo jie visi tvirtai sutaria. - vyptelėjo. Buvo akivaizdu, kad ši tema vampyrui buvo nemaloni ir vertė jį jaustis nejaukiai. Jis nekentė kalbėti apie savo neįgalumą, nekentė matyti kitų gailesčio ir liūdesio.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 20:18

Ir vėl kažkas viduje įjungė jungiklį "ginčykis, bei įrodinėk savo" tik keista tai, jog tik stipriau suspaudė lūpas. Matyt, kai taip gyveni, tai yra, kaip vampyrai, kitokio būdo nematai o dar tiksliau, jo nėra. Vis vien nepritarė, norėjo tarti žodžius jog jei ir nenužudo, jam vis vien reikia iš kažkur gauti ir tas kraujas kaži kieno, neatsistato per valandą ar dvi. Vampyrui ėmus pasakoti kaip iš tiesų gauna gyvybės skysčio, nejučia Laura susiraukė. Net atsilošė lyg tokiu būdu jos tie žodžiai nepasieks.
- fu... neeeee... - Sumykė kažką panašaus į tai, o tada nusipurtė, žvilgsnį nukreipdama į kavą. - Tai... Tai nesveika, žinai? - Vis dar su tam tikru pasišlykštėjimu pasakė. Akimirkai vėl nutilo, nes į galvą lindo vaizdiniai kurie šiaip jai nėra priimtini. Kraujas, smurtas ar kokie ten fetišai, jai atrodė nenormalu ir neteisinga. Galiausiai Melody papurtė galvą nuvydama tuos vaizdinius kurie vertė jaustis labai nemaloniai ir akis vėl pakėlė į vyrą. - Tik nereikia, visiems galima padėti, nuleisti rankas, nevalia. - Nepatiko tokia jo nuomonė ir nusistatymas, mat tikėjo, kad visi gali pagyti, tinkama suma pinigų ir mirtinas ligas išgydo, tik tiek, kad tai viešai nežinoma. Pagaliau pakėlusi puodelį prie lūpų, papūtė į karštą gėrimą oro ir tada šiek tiek jo atsigėrė.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 20:24

Laurai akivaizdžiai nepritariant jo gyvenimui ir jo pasirinkimams, Konstantin ėmė prarasti kantrybę. Vyro akys sužaibavo, jis visu savo didingu stotu pakilo nuo kėdės ir uždengė merginą savo šešėliu, pajuodusiomis akimis žvelgdamas į ją.
 - Tu ateini į mano namus, geri mano kavą, naudojiesi mano vaišingumu ir leidi sau mane įžeidinėti? Tu nesupranti ką reiškia būti beviltiškoje situacijoje, nesupranti ką reiškia ieškoti išeičių. Tu manai, kad gyvenimą galima imti ir išmesti, it prirašytą ir nebereikalingą popieriaus lapą. Manai, kad galima tiesiog imti ir pasiduoti tada, kai viskas pasidaro nebepatogu? - suurgzė. Nors buvo pavalgęs, tačiau jo iltys iššoko, parodydamos Melody kaip jis jaučiasi ir ką galvoja. Nekentė tokio išankstinio nusistatymo, nekentė apsimestinių visažinių, kurie manė suvokiantys ką jam teko patirti, kokius kryžiaus kelius nueiti. Tai ką jis jautė galėjo suprasti tik kitas tokius sužalojimus patyręs žmogus.
 - Ne tau man aiškinti apie nuleistas rankas. Aš tam paskyriau penkis metus, šimtus tūkstančių dolerių ir visas jėgas, kurias turėjau. Aš žinau ką reiškia nepasiduoti ir kovoti. Bet nebėra dėl ko kovoti. Kartais reikia tiesiog imti ir susitaikyti. - subaubė, akivaizdžiai išvestas iš kantrybės.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 20:33

Tokios reakcijos galėjo tikėtis, bet nepagalvojo, kad tie žodžiai gali vyrą taip lengvai išvesti iš savitvardos. Jam atsistojus, ėmus aiškinti, kas ir kaip, o dar ir iltims pasirodžius, Laura kiek susigūžė. Bet nesijudino bėgti, nesiskubino atsiprašinėti, buvo beveik šimtu procentu užtikrinta, kad yra teisi ir taškas.
- Gerai, gerai.... Dar mane isterike vadini... - Su netikra, dalina šypsena pasakė lyg bandydama šią situaciją nuleisti juokais. - Tai tik žodžiai, bet jei savo ydų nepripažįstam, tai ir leidžiam kitiems įskaudinti. - Nebuvo tikra ar teisingai perfrazavo, tai tik gūžtelėjo pečiais. - Aš tik noriu pasakyti, kad niekas tavęs nepasigestų, - padėdama puodelį ant baro, pasakė. - Nei manęs. Gal kas nors gėdėtų kelias savaites ir mėnesius, bet jei tavo pavardė nėra... Jei tavo vardas nėra žinomas, nepadarei kažko super duper savo gyvenime, šioje visuomenėje niekas neprisimins. - Melody buvo labai negatyvi asmenybe, turinti dar ir kokį negražų pesimistinį požiūrį. Tačiau suvokė, kad toliau diskutuoti neverta, nes šis visai užsižiebs. Kelias sekundes patylejo nusukdama žvilgsnį ir galvodama ką čia pasakyti. - Nežinojau kokias gėles mėgsti, tai paėmiau kas jau padaryta. - Mostelėjo į gėles ranka.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 20:38

Merginai užsiminus, kad jo vardas nėra žinomas, Konstantin, rodos, apsiramino. Ir vėl atsisėdęs, vyras papurtė galvą. Buvo akivaizdu, kad Laura net nenutuokė kas jis toks. O ir kodėl turėtų? Jis buvo tik kūnas vienuose garsiausių filmų. Tik tas, kuris vaidino žymius žmones, kuris už juos atliko patį sunkiausią darbą. Jie žinojo kas jis toks. Už šį savo darbą Weitz užsidirbo daugiau nei pakankamai. Kreivai šyptelėjęs, vyras pakilo nuo kėdės ir dingo svetainėje. Po maždaug minutės dingo su storiausiu, milžinišku nuotraukų albumu, kurį su trenksmu numetė priešais svečią. Viduje buvo nuotraukos su geriausiais šio ir praeito amžiaus aktoriais, režisieriais, akimirkos iš filmavimo aikštelės, užfiksuoti visi jo padaryti triukai.
 - Aš ne niekas. Negimiau su auksiniu šaukštu burnoje, manęs niekas neįtaisė ten, kur atsidūriau. Ir aš buvau geriausias. Tu matei mane beveik visuose populiariausiuose filmuose, bet net nenutuokei, kad ten aš.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty2017-01-09, 20:48

Vampyrui neatsakius į temą apie gėles, tik nežymiai susiraukė. Na ir gerai, o jai gėlės tai gražios... Po akimirkos jis nuėjo ir Laura nesekė akimis, tiesiog vėl pažvelgė į juodą skystį puodelyje, bei jo atsigėrė. Jau po akimirkos išvydo jį artėjantį su albumu kurio trenksmas privertė krūptelėti ir tvirčiau suspausti puodelį. Klausiamai pažiūrėjusi į jį, padėjo puodelį šiek tiek toliau nuo albumo, išklausė ir patylėjusi atvertė. Ne viską atpažino. Aišku jei būtų nenusiritusi į dugną, tai su draugais būtų rengus filmų vakarus ir žiūrėjusi juos, o ne vartojusi narkotikus ar per dozuodama alkoholio. Vertė lapą po lapo, nuostaba greit atsirado jos veide, kai ėmė atpažinti vieną po kito. Ji dar norėjo ginčytis, įrodyti, kad dabar niekas, iš kažkur noras būti teisia ir viskas. Bet nutylėjo savo nuomonę.
- Tegul, tavo tiesa. - Aiškiai sau nepritarė tad užvertė albumą, bei į rankas vėl pasiėmė kavos puodelį.
Back to top Go down
Sponsored content

Loftas - Page 3 Empty
Loftas - Page 3 Empty

Back to top Go down
 
Loftas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Loftas
» Loftas

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Weitz-
Jump to: