Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 In/out

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
146

TTS #1
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-02, 18:07

.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
146

TTS #1
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-03, 20:21

In
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 21:17

Pasikalbėjęs ar greičiau po konflikto su Soraya, Jaysonas užuot grįžęs į savo butą, vilkolakio kūne nubėgo į gaujos būstinę. Ten persivertęs žmogumi iš namų telefono paskambino Audrėjai ir paprašė jos atvykti į būstinę kuo greičiau, pirma įsitikinęs, kad Audrėja nieko nežino apie Sorayos naują kūną. Įsitikinęs, kad Corine atvažiuos, Jaysonas susirado kadaise čia paliktus drabužius bei juos apsirengė. Tuomet išbėgo į lauką, kiek nestabiliai jausdamasis žmogaus kūną, stebėjo aplinką laukdamas pasirodančios Audrėjos.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 21:34

Audrea negalvojo, kad šiandien jai teks išeiti iš namų, buvo patogiai susisukusi ant sofos, žiūrėjo kažkokį serialą ir gėrė arbatą, visa laimė, kad nesugalvojo atsigerti kokio vyno ar kažko panašaus. Sulaukusi Jayson'o skambučio, ko tikėjosi dar mažiau, mat po paskutinio jų susitikimo, judviejų santykiai buvo šiek tiek pakrikę, draugystė ar siauros ribos ir velniai žino, kas šioje situacijoje turėjo pirmasis žengti kažkokį žingsnį, jog viską ištaisytų. Tačiau pagal tai, kaip vaikinas kalbėjo ir kokius klausimus uždavinėjo, buvo aišku, jog per visą tą laiką kažkas nutiko, kažkas, ko nebuvo galima atidėlioti, tad taip, Audrea galėjo maivytis, atsikalbinėti, imti lieti nuoskaudas, bet ar to dabar reikėjo? Tikriausiai, kad nelabai, kad ir kaip bebūtų, nepaisant prieš keletą dienų įvykusių dalykų, jiedu vis dar vienas kitu pasitikėjo labiausiai ir tai buvo neužginčijama tiesa. 
Corine nebuvo šiandien nusiteikusi lakstyti vilkės kūne, todėl tik greitai susiruošusi, sėdo į automobilį ir po keletos minučių įsuko į didžiulio namo kiemą miško glūdumoje. Automobilio šviesos iš kart apšvietė prie laukinių durų stovintį Jayson'ą, o net iš tolo matoma jo veido išraiška ir kūno kalba, aiškiai išdavė, jog vaikinas dėl kažko stipriai nerimauja, Audrea per daug ilgai ir per daug gerai jį pažinojo, kad to nepastebėtų. Sustojusi, užgesinusi variklį ir išlipusi iš automobilio, Audrea šiek tiek labiau susisiautė į lengvą, jos pečius dengiančią medžiagą, imdama eiti link Jayson'o,-Man jau pradėti nerimauti?,-vos pastebimai suraukusi antakius ištarė, tamsiomis akimis žvelgdama tiesiai į Jayson'ą, kol galiausiai pasiekusi duris, sustojo priešais vaikiną.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 21:49

Jaysonas buvo visas įsitempęs, žvilgsnis lakstė po tankmę, o klausą buvo įtempta. Vos tik išgirdo atvažiuojantį automobilį, kiek ramiau pasijautė, suvokęs, kad pirmasis susisieks su Audrėja. Nežinojo, iki kokio lygio pavyks jo planas, tačiau pamėginti buvo verta. Vos tik Audrėjos automobilis sustojo, Jaysonas pajudėjo link merginos, nors ir po pastarojo konflikto buvo kiek nejauku ją matyti su neužglaistytom nuoskaudom, mintyse meldėsi dievams, kad ta meilė, apie kurią Audrėja aną kartą kalbėjo iš tiesų būtų tokia akla, jog mergina tikėtų kiekvienu vilkolakio žodžiu. Priartėjęs prie Audrėjos, Jaysonas nieko nelaukęs staigiai ją apsikabino ir priglaudė ją prie savo krūtinės. - Ačiū dievui, tau viskas gerai, - sumurmėjo nosį panardinęs merginos plaukuose. Nors buvo beveik įsitikinęs, kad Soraya negalėtų nuskriausti savo dvynės, bet tas faktas, jog ši ėmėsi iš pykčio alternatyvių priemonių susidedant su ragana, nuoširdžiai gąsdino Jaysoną, kad įsijungtų nepaaiškinamas saugojimo instinktas. - Soraya... Soraya... - neatrasdamas tinkamų žodžių šiek tiek atitraukė savo kūną nuo Audrėjos, bet tuomet uždėjo delnus jai ant pečių ir pažvelgė į vilkolakės akis. - Įpykusi. Nesusikalbu su ja. Tu... - prikando lūpą Jaysonas ir atsidusęs pakėlė akis į naktinį dangų. - Romanas su alfos mylimuoju gali baigtis blogai, Andrea, - nuleidęs žvilgsnį sugrąžino jį ties Andrėjos akimis. - Soraya kažką rezga. Susidėjo su ragana...
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 22:06

Jayson'ui taip netikėtai paskandinus Audrea savo glėbyje, pirmą sekundę mergina šiek tiek krūptelėjo, tačiau kitą, atpalaidavusi rankas, kuriomis buvo save apsikabinusi, apsikabino Luca, prie jo prisiglausdama. Ar ji jo ilgėjosi? Tikrai taip, labiau nei bet ko kito ir tai neturėjo įtakos faktas, jog buvo jį ne juokais įsimylėjusi, ilgėtųsi, net jeigu aplinkybės būtų kitokios. Tiesiog, matyt, jog būtent taip veikia ypač artimas dviejų žmonių ryšys ir Audrea tam priešintis neketino,-Man tikrai viskas gerai, Jayson'ai, tik labai norėčiau paprašyti, jog pagaliau pasakytum, kas vyksta, nesuprantu, kodėl šitaip ėmei dėl manęs pergyventi,-vis dar stovėdama vaikino glėbyje, negarsiai, tačiau taip, jog girdėtų tik jis, ištarė, akimirkai užmerkdama tamsias akis. Tačiau toks artumas ilgai netruko, o Jayson'ui ištarus Sorayos vardą, Corine viskas pasidarė aišku, ji puikiai suprato apie ką jiedu kalbėsis, kaip ir suprato faktą, jog greičiausiai jos sesuo turėjo kažkokį planą, nelabai švarų planą, klausimas buvo tik vienas, kam ji ketino kenkti,-Tu irgi žinai apie mane ir Luca?,-atmerkusi akis, šiek tiek atsišliejo nuo Jayson'o, sugaudama jo pasimetusi žvilgsnį ir išduodama klausimą, nors iš tiesų, tas klausimas buvo visai nereikalingas, Corine žinojo atsakymą,-ŠŪDAS...,-garsiai susikeikusi apsisuko,-Prisiekiu visais šventaisiais, aš jį tikrai užmušiu,-pro sukąstus dantis iškošusi, nuleido galvą, delnais atsiremdama į automobilio kapotą, bandydama suvaldyti patankėjusi kvėpavimą,-Ką Soraya ketina daryti?,-vis dar stovėdama atsukusi nugarą į Jayson'ą, uždavė jam klausimą, tikėdamasi, jog galbūt jis bent kažką iš jos išpešė.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 22:35

Jaysonas kiek suraukė antakius išgirdęs Audrėjos priekaištą. Jeigu jis neatsakė į jos meilės prisipažinimą tuo pačiu, tai nereiškė, kad Audrėja jam nerūpi. Anaiptol, dėl šios moters Jaysonas galėtų žudyti, jei tik to reikėtų apsaugti ją. Ryšys buvo stiprus nepaisant betkokio barnio ir Luca niekados jos nepaliktų vienos. Bet tuoj veido raukšlės išsilygino, kuomet Audrėja ištarė to tipo vardą, apie kurį Jaysonas nelabai ką žinojo. - Soraya... Ji pasakė, - ištarė Luca žengdamas ir pats žingsnį atgal kai Audrėja atsišliejo nuo jo kūno.
Vilkolakei bekeiksnojant tą tipą, nuo kurio ir užvirė visa košė, Jaysonas priėjo ir pats prie automobilio, atrėmė užpakalį į jį taip prisėsdamas kapotą visai šalimais merginos. - Atvirai pasakius - neišsiaiškinau iki galo. Soraya kalbėjo apie sandorius su Massonais, ragana De'Ath stojo į jos pusę, Soraya bandė duoti nurodymus ir man, bet žinai mane... Užsiplieskiu - netaktikuoju, puoliau ginti tavo interesus, tai dar Soraya pradėjo grasinti, kad jeigu nestosiu jos pusėn, susidoros su mano artimaisiais... susiriejom, atvykau čia ir paskambinau tau. Tada radau laišką namuose... Kad ji skiria mane alfa, o pati išvyksta su reikalais... Soraya kažkam ruošiasi ir bijau, kad tai gali būti karas, Audrea, - viską išpasakojęs su kur kas pagražinta tiesa Jaysonas pažvelgė į Audrėjos akis ieškodamas atsakymų į galvoje bezujančius klausimus. Ar ji tikrai taip myli Jaysoną? Ar ji tikrai dėl jo išduotų savo pačios seserį? Ar ji pasirengtų periimti gaują į savo pačios rankas? Jaysono planas buvo pernelyg skubotai sugalvotas ir kiekviena mažiausia spraga jame gali betkada viską sugadinti...
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 22:48

Štai, kaip prieš daugelį metų padaryta klaida, kuri net nebuvo inicijuota Audrea, gali sugadinti ateitį, kai į ją grįžta žmogus, akivaizdžiai nemokantis laikytis duoto žodžio. Ne, Corine tikrai nesigynė, puikiai suvokė, kad ir pati buvo ne ką mažiau kalta nei Luke, juk niekas jos per prievartą nepririšo ir nevertė permiegoti su sesers mylimuoju, net ir tuo atveju, jeigu didžiajai situacijos daliai vadovavo tiesiog per didelis alkoholio kiekis. Ne, Corine tikrai nebuvo lengva tiek laiko žiūrėti seseriai į akis ir apsimesti, jog ji nežino, kodėl Luke išvyko ir ne ką mažiau nebuvo lengva slėpti tokią paslaptį. Tačiau pirmiausia, ji galvojo apie tai, jog tylėjimas apsaugos ją pačią, o tuomet apsaugos ir Luke, paprasčiausiai mergina žinojo, kad tokios tiesos atskleidimas, tik pablogintų situaciją, o tuomet, laukti gero ir tikėtis, kad Soraya lengvai atsileis, beveik neįmanoma. Ir štai, vos kelios dienos ir vilkų gaujoje ima dėtis sudėtingi dalykai, jie stoja vieni prieš kitus ir netgi viskas tikrai dėl Audrea kaltės?,-Prašau, Jayson'ai, nudėk mane, jeigu dar kada nors gyvenime sugalvosiu išgerti tiek alkoholio, kiek tą kartą, taip bent jau mes visi būsim apsaugoti, kad antrą kartą nepakartosiu kokios nors kvailystės,-giliai įkvėpusi ištarė, pagaliau apsisukdama ir pati atsisėsdama ant automobilio kapoto ir vienos rankos pirštais persibraukdama per tamsius plaukus. Corine išklausė Jayson'o, girdėjo kiekvieną jo žodį ir buvo aiškiau negu aišku, kad Soraya buvo pasirengusi patiems beprotiškiausiems dalykams, bet argi buvo galima tikėtis kažko kito, ji visada tokia buvo ir tai beprotiškai nervino Audrea,-Žinai ką, Jayson'ai...,-prabilusi ir trumpam leidusi įsivyrauti tylai, Corine pakėlė akis, pasukdama galvą į šalia sėdintį Jayson'ą ir sugavo jo žvilgsnį,-nė kiek nenustebčiau, jeigu per artimiausias kelias dienas, ji atsirastų prie mano namų slenksčio ir pirmiausia išdėjusi į šuns dienas, galiausiai lieptų rinktis...rinktis ji ar tu,-nė akimirkai nepaleisdama vaikino akių, ramiu, tačiau kiek nervingu balsu ištarė.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 23:03

Audrėjai pradėjus kaltinti save dėl alkoholio, Jaysonas kiek nesuprasdamas kilstelėjo antakius pasukęs galvą į vilkolakę. - Palauk, tu nori pasakyti, jog permiegojai su Sorayos kadru nebūdama blaiva ir ji dėl to siaubingai įsiuto? Kas ten tarp jos ir to Luke tokio buvo? - garsiai susimąstė Jaysonas ir tuomet papurtė galvą. - Ne ne ne... Nesąmonė čia... Nenoriu gilintis kokia katė tarp jūsų perbėgo ar kas su kuo miegojo. Turi laisvą pasirinkimą su kuo būti ir jeigu tas Luke ant tiek negerbė savo moters, kad nenulaikė savo kiaušų prieš tave, tai nesi dėl to kalta, - iškart pradėjo teisinti merginą nežinodamas visos istorijos iki galo kas ant ko lipo ir kas kiek apie ką žinojo.
Išgirdęs apie pusių rinkimųsis Jaysonas kiek pakreipė galvą, va šito jis labiausiai bijojo, kad Audrėja vis tik gali pasirinkti sesers pusę, todėl sugalvojo išsitraukti kitą kozerį. - Audrea... Aš nenoriu stoti prieš tavo šeimą, jei tavo šeima bent ruošiasi tavim rūpintis, o ne keršyti. Soraya niekada nebuvo mano alfa, mano alfa esi tu. Net jei ir Soraya paliko raštiškai gaują man... Turėtum tu ją periimti, tu būti alfa. Aš seksiu paskui tave ir padėsiu kiekviename žingsnyje. Jei ne tu... Velniai žino, kas man būtų nutikę, todėl esu skolingas tau savo gyvenimą. Palieku tau šį sprendimą, bet... kad ir ką pasirinksi, saugosiu tave. Esu net pasiruošęs dėl tavo gerovės apleisti šeimą, apleisti savo naujus santykius vien tam, kad Sorayos grasinimai prarastų prasmę ir ji negalėtų jais manimi manipuliuoti, - nors Jaysonas savo plano neatskeidė Audrėjai iki galo, nors ir daug pagražino, tačiau jo ketinimai buvo rimti. Jis labai daug padarytų, kad Soraya būtų visiškai išstumta iš žaidimo, jis ilgam savo gyvenimui užsitvirtintų ne tik šiltą vietelę gaujoje, tačiau ir betkokia kaina išlaikytų gyvą ir šalia savęs Audrea.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 23:27

-Nežinau, kiek stipriai vienas kitą jie mylėjo, niekada į tai nesikišau, tiesiog tą vakarą Luke panoro su manimi pasikalbėti ir pasipasakoti, prisidėjo alkoholis, neprisimenu, kodėl ir kaip viskas įvyko, bet atsibudau šalia jo...abu prižadėjom, kad tai liks tik tarp mūsų ir, kad Soraya neturi to sužinoti, didelė klaida, kuri turėjo likti paslaptį ir štai, jis grįžta po penkių metų, susitinka su Soraya ir paleidžia liežuvį, mano galva, galbūt pirma reikėjo bent jau pasakyti man, kad jis ketina jai viską išpliurpti...,-trumpai, bet labai aiškiai išdėsčiusi situaciją, Corine iškvėpė plaučiuose susikaupusį orą, rankomis apglėbdama pati save. Galbūt ir nereikėjo viso to pasakoti, galbūt Jayson'o tai visai nedomino, tačiau per pastarąsias dienas, Corine gyvenime įvyko tiek neplanuotų dalykų, kurie viską griovė, jog jai reikėjo su kažkuo pasikalbėti, o dabar, šalia jos sėdintis vaikinas, buvo vienintelis, kuriuo šią minutę ji galėjo pasitikėti, nes akivaizdu, kad daugiau nebebuvo kuo.
Jayson'ui prabilus, Audrea akimirkai nusuko akis į priešais stovėjusį namą, ji girdėjo vaikiną, kiekvieną jo tariamą žodį, tačiau tuo pačiu, jos galvoje, lyg senas filmas, sukosi prisiminimai iš praeities. Kaip juodvi su Soraya šiuose namuose augo, kaip viena kitą saugojo, kaip viena kita pasitikėjo. Tuomet, prasidėjo nelaimės, bet ir vėl jos liko, kaip vienas stiprus kumštis. Tačiau akivaizdu, jog dabar, daug kas keitėsi,-Beprotiškai skauda širdį tai sakyti, bet nebežinau ar ja pasitikiu...neapgalvoti sprendimai, paslaptys, kai po šitiek metų man užsimena, jog mūsų motina paliko laišką, kuriame aiškiai dėstė, kaip nori mumis atsikratyti...o dabar dar ir visa šita nesąmonė, tiesiog nebepažįstu jos, Jayson'ai,-nežymiai palingavusi galvą išdėstė ir vėl gražindama žvilgsnį ties vaikinu,-Bet būti alpha...,-akimirkai nutilusi, suspaudė lūpas, ši mintis ją ne juokais gąsdino ir negi iš tiesų Jayson'as ketino jai atiduoti jam pavestą garbę,-Ar aš tikrai pajėgsiu su tuo susitvarkyti?,-žvelgdama į vaikiną uždavė klausimą, nežymiai kilstelėdama antakius. Tačiau tą pačią sekundę, kišenėje suvibravo Corine telefonas. Išsitraukusi, ekrane pamatė degantį tekstą, jog ji gavo balso pranešimą, pirmiausia, prisidėjusi prie ausies, Audrea jo išklausė pati, sekundė tylos, o tuomet paspaudusi perklausyti dar kartą, įjungė garsiakalbį, jog išgirstų ir Jayson'as.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-18, 23:55

Jaysonas tylėdamas klausėsi Audrėjos, leido jai išsipasakoti, kol ji žvelgė į namą su tūkstančiu prisiminimų, tol jis žvelgė į ją.  Klausydamasis suvokė, kad ir kokius sprendimus priims dėl savęs, gaujos ar Corine, jis negali prarasti šios merginos, negali sukelti net menkiausios galimybės, jog ši galėtų dingti iš jo gyvenimo. Matomai taip veikia dešimtmečio prisirišimas, kai buvo priklausomas tik nuo Audrėjos ir kai tik jai iki tos akimikos, kuomet ji prisipažino meilėje, kas išgąsdino vilkolakį, jis jai niekada nemelavo ir visada išliko šimtu procentų savimi. Kažkas pasikeitė Jaysone, kai sužinojo apie Audrėjos jausmus, tarsi tas rūpestis šimtą kartų išaugo ir kiekvieną sekundę buvo baisu, kad jai gali skaudėti dėl jo kaltės. Gailestis? Taip, tikriausiai, jam buvo labai gaila, kad aplink tokią tyrą ir gerą asmenybę dėjosi tokie šlykštūs dalykai. Išgirdus daugiau pikantiškų dalykų apie seserų byrančius santykius pasidarė koktu gerklėje galbūt dėl to, kad Jaysonas miške iš pat pradžių turėjęs progą neperkando Sorayai gerklės.
Jaysonas atsargiai, tarsi bijodamas išgąsdinti merginą, švelniai uždėjo delną ant jos rankos ir suėmė už pirštų, taip fiziškai parodydamas savo palaikymą. - Man apmaudu klausytis to, Audrea... Norėčiau būti įgalus visa tai pakeisti, tačiau matomai tam neturiu galios, - atsiduso Jaysonas ieškodamas savyje tinkamų žodžių. - Žinau, kad paskutinis mūsų susitikimas užsibaigė nekaip, pasakiau daug ką, ko neturėjau pasakyti ir visą tą laiką nuo tos akimirkos kai išėjai tik galvojau, kaip vėl tapti tavo gyvenimo dalimi. Audrea, kad ir ką pasirinksi, seksiu tave, padėsiu tau. Jei tik jauti, kad gali būti alfa, turi tuo užsiimti, jeigu bijai, būsiu šalia tavęs ir susitvarkysiu su pareigomis. Jeigu Soraya rimtai pyktį verčia kerštu, gauja turi būti kaip niekad stipri. Turim būti stiprūs ir mes. Tiek man padėjai, buvai šalia manęs kai man labiausiai reikėjo, leisk dabar man pasirūpinti tavimi... - ramiai ir švelniai kalbėdamas Jaysonas stebėjo merginą iki kol jos telefonas suskambėjo nutraukdamas šventą tylą. Jaysono širdis sudrebėjo, tačiau kūnas neišdavė jokių baimės ženklų. Tyliai palaukė kol Audrea išklausys žinutės, tačiau nesitikėjo, kad Corine nuoširdumas privers ja pasidalinti su Jaysonu. Luca išklausė Sorayos žodžius ir paleidęs merginos ranką įsmeigė akis į telefoną. - Ką ji... kalba?- tarsi nesupratęs papurtė galvą, nesuprasdamas Sorayos motyvo. Ar ji bijo, kad Jaysonas taps galinga jėga? Ar ji nuoširdžiai rūpinasi savo seserimi? Šito atskirti negalėjo. - Nesuprantu, negali išlįsti iš savo slėptuvės, bet su manim prieš valandą kalbėjo... Kodėl negali kalbėti su tavimi? Bent paskambinti? Balso įrašą tai paliko... Tau neatrodo viskas keistai? Ir nuo kada ji tau sako, kad manim pasitikėti negalima? - atsišliejęs pažėrė klausimų laviną Jaysonas, kurie buvo pakankamai logiški ir taiklūs. - Ji nuteikinėja tave prieš mane puikiai žinodama mūsų santykį negi dėl to, kad atskirti ir taptumėm labiau pažeidžiami? - iškėlė dar vieną hipotezę bandydamas pasėti kuo daugiau abejonių Sorayos ištikimybe seseriai.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-19, 00:27

Galbūt Audrea klydo, galbūt vienintelis asmuo, kuriuo iš tiesų ji galėjo visiškai pasitikėti, buvo tik ji pati, galbūt klydo per arti prisileisdama Jayson'ą, tačiau tai padarė dar prieš begalybę metų. Per visą tą laiką, vaikinas nė karto nebuvo jos pavedęs, nė karto nebuvo sulaužęs duoto žodžio, akylai jos klausė, jis ja pasikliovė, leido, jog tamsiaplaukė jį išaugintų tokiu vilku, koks jis buvo šiandien. Galbūt dėl to, Audrea niekada nedrįso abejoti ir Jayson'u, nes žinojo, buvo įsitikinusi visais tūkstančiu procentų, jog net ir didžiausiame kare, visam pasauliui stojus prieš Corine, Jayson'as liktų jos pašonėje ir padarytų viską, kas mergina būtų saugi. Galbūt tai buvo viena iš priežasčių, kodėl Corine taip aklai įtikėjo, jog jiedu gali būti pora, ne vaikino išgalvota istorija, ne jo melas savo paties šeimai, ne sukurtas spektaklis, o būtent šitoks jo atsidavimas, kuris akivaizdžiai, kažkurią akimirką, stipriai suklaidino Corine širdį ir jausmus.
Jayson'o delnui palietus Corine pirštus, mergina akimirkai nuleido akis, pažvelgdama į jų abiejų rankas. Dabar tikrai nebuvo laikas galvoti apie jausmus, apie tai, kaip ją veikė toks Jayson'o artumas, buvo kur kas svarbesnių dalykų, kurie turėjo būti išsiaiškinti ir išspręsti, todėl Corine akimirkai giliau įkvėpė orą, šį sulaikydama plaučiuose,-Kažkada tau reikėjo manęs, kad taptum tuo, kuo dabar esi, su kiekviena diena, vis labiau tavimi didžiavausi ir kai po šitiek laiko, matau, kaip viskas keitėsi ir ko mes pasiekėm, beprotiškai džiaugiuosi, jog tą vakarą įkalbėjau Soraya priimti tave į gaują...galbūt elgiuosi neteisingai išduodama seserį ir galbūt kažkada gyvenime to gailėsiuosi, bet žinau, jog jeigu tėtis vis dar būtų gyvas, jis neatleistų Sorayai už tokius jos poelgius, nedovanotų už tai, jog ji išduoda savo gaują...perimsiu Alphos pareigas tik su sąlyga, jog tu būsi šalia ir man padėsi, buvai jos dešinioji ranka ir žinai, kur kas daugiau nei žinau aš, todėl man tavęs reikės ir reikės ne tik dėl informacijos, bet ir dėl to, jog tu likai vienintelis, kuriuo aš vis dar galiu pasitikėti, Jayson'ai, ir labai tikiuosi, kad neturi jokių užslėptų ketinimų ir neketini manęs išduoti,-šį kartą, prakalbusi labai rimtai, Corine pakėlė akis nuo jų abiejų rankų, įsistebeilydama į vaikino akis, lyg jose norėtų rasti atsakymą, patvirtinimą, jog ji neklysta taip elgdamasi.
Tikriausiai, kad buvo galima tikėtis tokios Jayson'o reakcijos, išgirdus, ką Soraya norėjo pasakyti Audrea. Milijonas klausimų į kuriuos atsakyti turėjo, kas? Audrea? Kuo toliau, tuo situacija darėsi sudėtingesnė ir buvo neaišku, kas laukia toliau,-Ji žino, kad tu ateisi pas mane, žino, jog galbūt mėginsi prieš ją nuteikti...tik nežino, kad tokiom žinutėm, tik dar labiau blogina situaciją,-nežymiai palingavusi galvą išdėstė, bandydama kažkiek ir pati sau atsakyti į Jayson'o užduotus klausimus,-Ji turi kažkokį planą, tik neaiškus to plano motyvas...apie ką jūs kalbėjot, kaip buvot susitikę prieš valandą? Ką ji tau pasakė ir su kuo tu nesutikai, Jayson'ai?,-šį kartą, klausimai buvo adresuoti jam, kažkas čia buvo ne taip ir Corine puikiai tai suprato, tad Jayson'as turėjo progą pasakyti teisybę.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-19, 07:55

Jaysonas pats pamažu nusuko žvilgsnį nuo Audrėjos ir susimąstė, kas būtų jeigu būtų konfliktas kilęs tarp jo ir jo sesers. Kas būtų, jeigu jam reikėtų rinktis tarp Sofijos ir Audrėjos? Jaysonas apie tai galvodamas pažvelgė į Audrėją ir prikando lūpą suvokdamas, kad tikriausiai ją pažįsta kur kas geriau negu šiuo metu pažįsta savo seserį, jis Audrėją netgi mato kur kas dažniau, su ja leidžiasi į nuotykius ir su ja bendravimas niekada nebuvo iš reikalo. Vilkolakiai gyvena kur kas ilgiau negu žmonės. Kiek turės praeiti metų, kuomet Jaysonui teks atsiriboti nuo šeimos, nes laikas jo išvaizdos nepalies? Tačiau jam niekada nereikės atsiriboti dėl to nuo Audrėjos. Ji matomai bus vienintelis asmuo, kuris bus šalia jo mirties akimirką. Tad net ir tas vaidinimas poros nebuvo iš piršto laužtas, Jaysonas jau tada žinojo, kad Audrėja bus vienintelė jo amžių parama, net jeigu jis nebuvo įgalus suprasti ar tas suvokimas tolygu meilei.
Audrėjai nusprendus tapti gaujos alfa, Jaysonas nežymiai linktelėjo galva suvokdamas, kad dabar nebus gaujoje taip viskas paprasta ir ramu kaip anksčiau. Karas prieš Sorayą bus žiaurus ir baisus, todėl jam kaip niekad reikės saugoti kiekvieną gaujos narį, o ypač Audrėją. - Padėsiu tau viskuo, kuo tik galėsiu. Nepaliksiu vienos, būsi pati geriausia ir stipriausia alfa. Tu šitiek metų mane mokinai ir man padėjai, dabar atėjo mano eilė atsilyginti tuo pačiu, - visiškai neginčijo Audrėjos sprendimo, pritardamas minčiai, kad ji turi būti alfa. Perleisdamas tokias pareigas Jaysonas tikėjosi, kad ne tik labiau pelnys Audrėjos pasitikėjimą savo nesavaudiškumu, bet ir gauja labiau pasitikės Sorayos dvyne vardan merginos patirties ir buvimo gaujoje pakankamai ilgai.
Audrėjai pradėjus konkretinti klausimus Jaysonas jau buvo kur kas ramesnis, kad galėtų be baimės pasakyti konkrečią informaciją. Juk Corine stojo jo pusėn, tad buvo galima atskleisti detaliau Sorayos kortas. - Soraya norėjo į mūsų teritoriją suleisti Mansonus. Apjungti dvi gaujas. Tai nebuvo derybos, Audrea, tai buvo baisus ir neteisingas planas. Burtų pagalba ir De'Art padedama ji įsikūnijo į gaujos alfų dukros kūną. Ji valdo Izabelę... Jeigu Mansonai tai supras, tai ne tik Sorayai bus galas, bet ir mus pradės medžioti. Gaujai bus kur kas saugiau, jei į tai nesivelsim, nebekeliausim po vieną ir išliksim kaip niekad vieningi, - išdėstė praktiškai viską, ką sužinojo to neilgo pokalbio metu miške.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-19, 08:37

[i]Jayson'ui patikinus, jog jis bus šalia ir padės, Audrea nežymiai linktelėjo, tikriausiai, kad net nereikėjo apie tai pradėti kalbėti, buvo savaime aišku, ką atsakys Jayson'as, tačiau Corine turėjo būti tikra, turėjo tai išgirsti iš jo lūpų, ne tik savo galvoje. Tamsiaplaukė puikiai suvokė, jog dabar bus nelengva, teks išspręsti daug problemų, galbūt net tekti kariauti, ko Audrea siaubingai norėtų išvengti, tad, kad ir kaip bebūtų, teks sugalvoti, kaip tinkamai apsisaugoti nuo galbūt įpyksiančios gaujos ir išvengti didžiulio karo. Corine yra tekę viename iš tokių dalyvauti, taip, tada ji buvo dar visai mažutė, tačiau viską puikiai prisiminė. Niekada negalėtų užmiršti, kaip siaubinga viskas buvo, itin karingai nusiteikusi gauja, ne tik išskerdė pusę Árnadottir gaujos vilkų, bet ir nužudė gaujos Alpha - Corine tėvą. Ji nenorėtų to išgyventi dar kartą, nenorėtų, jog kažkam tektų paaukoti gyvybę, o ypač, jeigu tai būtų Jayson'as, tikriausiai, kad Audrea ir pati, tą pačią sekundę numirtų, jeigu šalia nebeliktų Jayson'o. Tad giliai širdyje, Audrea vylėsi, jog Soraya nebus visiška beprotė, galbūt kažkiek blaivaus proto jos galvoje dar buvo likę ir ji nekomplikuos visos situacijos labiau nei ji ir taip buvo komplikuota. 
Jayson'ui be užuolankų ėmus pasakoti apie Soraya poelgius, priimtus sprendimus ir ką ji ketinanti daryti, Audrea net pati nepajuto, kaip išpūtė akis ir vos susigūžusi, apsikabino pati save per pečius,-Jai tikrai pasimaišė protas...ir jis, kaip visada, tai nusprendžia daryti viena, su niekuo nepasitarusi...,-išklausiusi visos informacijos, negarsiai prabilo, pati su savimi pasikalbėdama. Buvo sudėtinga suvokti tai, ką sakė Jayson'as, sunku suvokti, kaip pati tikriausia Audrea sesuo dvynė, be jokio atsakomybės jausmo, stato visą gaują į pavojų,-Kodėl ji iš vis sugalvojo pakeisti savo būvį ir įsikūnyti į tą merginą? Čia dėl tos pačios priežasties?,-nė akimirkai nepaleisdama Jayson'o iš akių, galiausiai uždavė klausimus, šiek tiek atsišliedamas nuo automobilio į kurį buvo atsirėmusi ir imdama nedideliu perimetru vaikščioti, lyg tai būtų būdas, kuris bent kažkiek ją nuramintų.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-19, 10:13

Jaysonas nežinojo atsakymų į Audrėjos užduotus klausimus, jam daug kas buvo neaišku, kodėl Soraya apskritai ėmėsi tokių impulsyvių veiksmų su niekuo neaptarusi ir taip stato visa gaują į milžinišką pavojų. Galbūt jai užsireikė daugiau galios? Gal ji bijo, kad Mansonai gali kėsintis į šitą gaują norėdami didesnės teritorijos ir didesnės galios? Gal į šį karą yra įtraukta daugiau asmenų, negu Jaysonas suvokia? Galbūt užuot baubęs ant Sorayos ir ją gasdinęs Luca turėjo išklausyti užuot priėmęs skubotus sprendimus, bet gaujoje jis visuomet buvo jėga, o diplomatinius reikalus tvarkydavo labiau Soraya. Jis tik rūpinosi saugumu ir verslu, pernelyg daug nesikišdamas į vilkolakiškus dalykus, tai Sorayos arkliukas. - Ji man konkrečių motyvų neatskleidė, judvi daugiau pasikalbėdavote, tau ji labiau atsiverdavo, negu kada yra atsivėrusi man. Su Soraya mano bendravimas visuomet apsiribodavo, kad ji įsakinėja, aš vykdau nurodymus, todėl diskusija neįvyko ir šiandien. Ji supyko, kad neklausau ir taip viskas užsibaigė. Jei nori daugiau ką nors sužinoti, turėtum sureaguoti į jos tą žinutę, pamėgink su ja susisiekti, nieko apie mane nesakyti, galbūt nežinodama, kad su tavim susisiekiau, ji daugiau detalių savo plano atskleistų ir mes galėtumėm būti labiau pasiruošę, - pasiūlė tokį variantą nors jis ir buvo pavojingas pačiam Jaysonui, nežinant ką Soraya galėtų pasakyti savo seseriai. Bet jiems reikėjo žinoti, ką Soraya planuoja daryti, reikėjo ruoštis apginti savo gaują.
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-20, 18:42

Akivaizdu, kad niekas apart Soraya, nežinojo, kokių veiksmų ji imsis, ką ji planuoja ir kokiais motyvais ji šiuo metu taip elgėsi su Jayson'u, o tuo labiau su savo seserimi. Audrea niekada nesuprato sesers požiūrio, kažkokių gaujai svarbių veiksmų imtis vienai, nebuvo patenkinta, jog Soraya jai nieko nepasakodavo, visad nuleisdavo minčiai "reikia sutvarkyti kelis svarbius reikalus", būtent taip ji sakė ir paskutinį kartą, kai juodvi buvo susitikusios Corine namuose,-Tikrai manai, kad ji man atsiverdavo labiau?,-nežymiai kilstelėjusi antakius, pažvelgė į Jayson'ą, o tuomet sarkastiškai, nors gal veikiau nervingai nusijuokė,-Kas liečia gaujos reikalus, ji man nepasakodavo nieko, visus savo planus, susitikimus, išėjimus ji vadindavo "svarbiais reikalais, kuriuos reikia sutvarkyti", tad manau, jog žinau lygiai tiek pat kiek tu ir gal net šiek tiek mažiau,-nežymiai palingavusi galvą atsiduso. Viskas buvo sudėtingiau nei galėjo atrodyti ir tai varė į visišką neviltį, kaip Audrea bus Alpha, kaip ves gaują, jeigu nežino elementarių dalykų, vykusių iki šios situacijos, bet, matyt jai teks viską išsiaiškinti,-Panašu, kad teks, ką nors sugalvosiu, kaip prie jos prieiti,-garsiai pamąsčiusi linktelėjo, savotiškai pritardama vaikino planui, jog Audrea turėtų pabandyti susisiekti su Soraya ir viską išsiaiškinti,-Ir kas galėjo pagalvoti, kad nusigyvensim iki šitokio lygio,-akimirkai nuleidusi galvą ir pažvelgusi į žemę, vos girdimai ištarė, akimirkai užmerkdama tamsias akis. Tačiau jau kitą sekundę, Audrea šiek tiek įsitempė, ji negalėjo laukti, negalėjo ilgai galvoti, kaip prieiti prie sesers, todėl išsitraukusi telefoną, sumaigė mygtukus, parašydama žinutę ir ją išsiųsdama, privalėjo dabar pat sužinoti, ką ji organizuoja.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-21, 08:11

Soraya visada savanaudiškai norėdavo visus aplink save apsaugoti nuo problemų, todėl su jomis kovodavo viena, tik kai reikalai pasidarydavo didesnio mąsto, ji kreipdavosi į Jaysoną, o kai viskas būdavo baigta - į visą likusią gaują, atnešdama rezultatus. Gauja turėtų būti it vienas kumštis, griaunantis aplink visus esančius priešus, tačiau dabar ji buvo kaip niekad silpna ir suskerdėjusi, nariai išsilakstę gyveno savo gyvenimus ir į vilkolakiškus dalykus mažai kišosi. Tokia gauja neturėjo jokių prošvaisčių kovoje prieš Manssonus, todėl Jaysonas stengėsi daryti viską, kad išlikti nešališku ir išgelbėti gaują nuo galimybės stoti į karą.
- Tai jeigu ji su manim labai mažai kalbėjo, tai įsivaizduoju, kaip kitiems nieko nesakydavo. Bus sunku, bet turim atkurti gaują kur kas galingesne, negu Soraya ją paliko. Bijau, kad Manssonai sulaužys susitarimą ir vieną dieną tikrai įsiverš į mūsų teritoriją, - atsiduso Jaysonas ir pakilo nuo mašinos kapoto. - Pamėgink pradžioj sukontaktuoti su Soraya, pamėgink ją įtikinti apleisti Izabelės kūną, kol nepridaryta dar daugiau žalos, - kreipėsi į Audrėją žiūrėdamas į jos veidą, tai būtų bene lengviausias kelias, bet buvo labai mažai šansų, kad Soraya paleistų savo grandiozinius planus dėl dvynės požiūrio.
- Audrėja, negalvok taip, kad nusigyvenom. Kiekvieną problemą galima išspręsti, išspręsim ir šitą, - papurtė galvą vaikinas ir palinkęs prie merginos pažiūrėjo kokią žinutę ji parašė Sorayai. - Labai gerai, - linktelėjo galva ir tuomet ištiesė ranką į Audrėją. - Einam į namą. Kad ir kokia suknista situacija, vietoj šalimo lauke, vis tiek galim išsivirt arbatos, - pasiūlė Jaysonas, norėdamas pamažu vėl atkurti ryšį su Audrėja,
Back to top Go down
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
274

TTS #11
The stories are real -
the monsters are here

In/out Empty
In/out Empty2020-04-21, 08:27

Galbūt, jeigu šitoje kovoje, Audrea būtų buvusi palikta viena pati, viskas būtų labai stipriai komplikuota, tačiau žinant, jog bet kokiu atveju, šalia ji turėjo Jayson'ą, viskas neatrodė taip tragiška. Taip, abiejų informacijoje buvo spragų, abu ne viską žinojo iki galo, o galbūt kažko visai nežinojo, tačiau bendromis jėgomis tikrai galėjo kažką suorganizuoti ir nuversti kalnus, juk jau ne vieną per tiek metų nuvertė. Taip, galbūt šį kartą bus sunkiau, nes iki šiol pagrindine buvusi gaujos galva juos išdavė, tačiau Corine neleido savęs nuvertinti ir padarys viską, kad išsaugotų gaują,-Dabar galima tikėtis bet ko, net ir pačio blogiausio ir jeigu Soraya nesiliaus, o tęs savo sumanymus toliau, turėsim būti pasiruošę viskam, net ir pačiam žiauriausiam scenarijui,-garsiai pamąsčiusi, nežymiai palinkčiojo galvą, pakeldama akis į šiek tiek atsitraukusį Jayson'ą. Parašiusi žinutę ir gavusi Luca patikinimą, jog viskas gerai, Audrea įsidėjo telefoną atgal į kišenę, bus matyt, ką Soraya atsakys ir kaip toliau reikės elgtis, nes šiuo metu, Audrea buvo visiškoje nežinomybėje. Jayson'ui ištiesus ranką ir pasiūlius eiti į vidų atsigerti kavos, Corine pirmą kartą per šią valandą nuoširdžiai nusijuokė,-Žinai, čia jau tik arbatos nebeužteks,-dar kartą sukrizenusi, ir pati ištiesė ranką, įdėdama delną į Jayson'ui priklausantį, taip leidžiant paimti ją už rankos ir pasitraukė nuo automobilio kapoto, į kurį buvo atsirėmusi visą šį laiką.
Back to top Go down
Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Alexandra Daddario

Chelsea Maia Dean
Guess who needs to be tied up and eaten out until she cries...

In/out Empty
In/out Empty2020-04-21, 08:36

Jaysonas irgi pagalvojo, kad Soraya kai užsispiria, tai būtinai turi pasiekti savo ir tas scenarijus, kurį surašys savo tikrajai gaujai, nebus pats geriausias. Mansonai sena ir galinga gauja, kuri vertina šeimos vertybes. Ten ne vienas alfa, o net du, vyras ir žmona, kurie it griaunamoji jėga gali sunaikinti viską savo kelyje. Katerinai ypač jautė Jaysonas pagarbą, mat su ja iš gaujos tikriausiai daugiausiai yra turėjęs kontakto. - Žinai, rytoj ryte susisieksiu su Mansonų alfa Katerina ir papasakosiu apie situaciją, galbūt Soraya dar nebus spėjusi pridirbti košės ir bus galima išgelbėti Izabelę, - pametė tokią mintį Jaysonas, kuri teikė kur kas didesnės vilties negu bandymas per seserį ištraukti kažkokią informaciją iš Sorayjos.
Audrėjai įdėjus ranką į Jaysono delną, šis kilstelėjo antakius merginai užsiminus apie alkoholį. Ar ne per Audrėjos problemą nusigerti jie ir atsidūrė dabartinėje situacijoje? Bet šios minties garsiai nepaskleidęs, vilkolakis nusišypsojo minimaliai, ir nusivedė Audrėją į vidų.
Back to top Go down
Sponsored content

In/out Empty
In/out Empty

Back to top Go down
 
In/out
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: Vilkolakių būstinė-
Jump to: