Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 Taisyklės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Jayson Luca Hammond
The stories are real - the monsters are here
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
499

CLAIM :
Chez Rust

Jayson Luca Hammond
The stories are real -
the monsters are here

Taisyklės Empty
Taisyklės Empty2017-10-21, 23:58

Forumo taisyklės


1. Gerbkite save ir kitus forumo narius. Įžeidinėjimų nepakęsime, bus individualus pašnekesys, reikalui esant galime abi opozicijas šalinti iš forumo.

2. Nekopijuokite kodų, grafikos ir kitų forumo detalių. Jeigu ypatingai reikia kažkokio kodo, kuris yra mūsų forume, susisiekite su administracija, padėsime kuo galėsime.

3. Avatarai 250x400.

4. Reklama yra griežtai draudžiama išskyrus banerių temą.

5. RPG temose flood'inti negalima. Visos kitos temos - leidžiama, tiek galerijų ar šeimos temose žaismingai pasirašinėti niekas nedraudžia.

6. Paskyra ištrinama forumo administracijos, jeigu: asmuo nėra parašęs biografijos per 7 dienas, jeigu kelia konfliktus su esančiais forumo nariais ar administracija. Net ir neveiksnias anketas galime laikyti forume iki kol patys paprašysite būti ištrinti, kadangi visi personažai yra išgalvoti. Tokiu atveju, betkada galite sugrįžti, vos tik turėsite laiko rpg.


RPG taisyklės


7. Susitikimų skaičius - neribojamas.

8. Veikėjų skaičius - neribojamas.
9. Visi veikėjai yra išgalvoti. Jeigu norisi savo veikėjui papildomo oponento istorijai bei veiksmui, siūlome dėti skelbimą paieškų skiltyje.

10. Biografiją kurtis  būtina

11. Jei yra galimybė, stenkitės rašyti gražia, lietuvių kalba. Patariame prieš išsiųsdami pranešimą perskaityti dar kartą, peržvelgti klaidas.

12. Veikėjų sunkiai žaloti, psichologiškai skriausti, žudyti arba už jį rašyti negalima be abiejų pusių tarpusavio susitarimo.

13. Forumas nesiremia jokiomis knygomis/serialais/filmais, todėl prieš kurdami unikalų personažą kruopščiai aprašykite jo charakteristiką, ypatybes, sugebėjimus, nes tai kas neaprašyta biografijoje, skaitysis, kaip neegzistuojančiu dalyku. Niekas nemėgsta "dievų", todėl kiekvieną personažą reikia įspausti į kažkokius logiškus rėmus.

14. Veidas atiduodamas po 7 dienų neaktyvumo, jei apie galimą neaktyvumą nepranešta.


 
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
Back to top Go down
 
Taisyklės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Forum :: Well, hello there-
Jump to: