Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 senamiestis

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
296

TTS #3
The stories are real -
the monsters are here

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-08-21, 19:37

First topic message reminder :

:034:
Back to top Go down

AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-27, 19:31

- Randus visada gali pridengt tatuiruotėmis,- šypsodamasi nuleido akis nuo beveik užgesusios lempos ir trumpai pažvelgė į Demarką. Iš jo buvo galima šio bei to išmokti, būdamas toks nepataisomas optimistas tik palengvina ir pagerina sau gyvenimą, nors Jasmine buvo panaši, geroji jos pusė dažnai pasiekdavo visišką nirvaną medituodama, o to pasekoje, ramybė atnešdavo tik gerus pokyčius į jos gyvenimą. - Tatuiruotės labai gražu, išmarginti savo kūną meno kūriniais man visada atrodė kaip labai gera idėja,- pridėjo netrukus kruopelę patirties. Taip.. kas jau kas, o Jasmine traukė tatuiruoti žmonės, savimi pasitikintys ir žinantys ką daro ir ko nori iš gyvenimo, ir nesvarbu ar tai vyras ar moteris, lytis nėra svarbiausias dalykas, svarbiausia, kad atrandi žmogų su kuriuo jus jungia daugiau nei bendri pomėgiai ir smagi praeitis.
- Oi koks mielas tu. Paglostei savimeilę,- pakuteno šiam pilvą kikendama ir netrukus vieną ranką palikdama ten kur ir buvo, kita laikėsi už kapoto krašto.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-27, 19:43

- Tatuiruotės... Gražu, - žiūrėdamas į dangų vaikinas trumpam žvilgtelėjo į rudaplaukę, -gal pati turi kokią? Galėtum parodyti, - pakilnojęs antakius vaikinas vėl nusišypsojo. Po ilgo laiko vienatvės ir užsidarymo savo rūmuose, vaikinas pagaliau tikrai visai gerai jautėsi ir Jasmine draugija vertė jį šypsotis. 
- oo, gali tęsti ir toliau man patinka, tik prasegsiu marškinius, - jai pakutenus jo pilvą, vaikinas nusijuokė ir vėl pažvelgė į dangų. Jam patiko stebėti dangų, o ypač naktį, kai jame pilną žvaigždžių.
- tiek laiko nesimatėm, kaip meilės reikalai? kiek širdžių sudaužei jau, aa? - švelniai kumštelėjęs jai į pašonę, Demarkas šyptelėjo jai ir žvilgsnį nuo dangaus, pasuko į jos pusę. Norėjo sužinot kaip čia draugelei sekasi, tiek laiko nematęs.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-27, 19:54

Tai žinoma, kad gražu, savotiška meno išraiška ir pačiam artistui ir žmogui jas darantis. Tačiau čia reti atvejai, kai žmonės iš kelių skirtingų ir iš pirmo žvilgsnio nesusiejamų, susikuria komponentą kuris verčia aiktelėti ir bent jau Jasmine, žavėtis.
- Ne, neturiu. Nors visai norėčiau, o ir turėčiau ką įsiamžinti ant savo kūno. Bet čia pavojingas dalykas, pasidarius vieną, sunku sustoti ir norisi dar, tiesa sena kaip pasaulis,- pratarė žvilgtelėdama į besideginantį požeminės aikštelės šviesose Demarką.
- Neatsisakytum, aš tikiu, velnio neštas ir pamestas vaike,- nusijuokė ir pasislinko užpakaliu prie automobilio stiklo nugarą į jį atremdama, o alkūnę, prilaikančią kūno svorį į automobilio stogą patiesė. Dabar patogiai sėdėdama ir matydama ne tik vampyrą šalia, bet ir einančius pro šalį žmones, jautėsi smagiai ir kontroliuojanti situaciją.
- Tos širdys dūžta, ką padarysi.. kiekvienam atsakyti negaliu, ją atiduosiu jau tam, kuris sugebės įtikti mano sudėtingiems reikalavimams, taigi, kaip žinia šiais laikais pacanai nori tik pasidulkint ir sakyt viso gero, tai žinai, researchingas vis dar vyksta. O pats kaip? Buvo kokia nors išskirtinė mergina, sugebėjusi tave pastatyti į vietą?,- išlaikydama šypseną veide ir žvilgtelėdama į jį iš aukšto tarė.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-27, 22:12

- nu tikrai ne visi tokie, - vaikinas numojo ranka, - imk mane, būčiau puikus vyras, - pakraipęs galvą, vaikinas pažvelgė į ją ir šelmiškai šyptelėjo juokaudamas. Net pačiam juokinga pasidarė pagalvojus, kad jis galėtų būti kažkurios nors vienos. Dar nebuvo sutikęs tokios, kuri būtų sutramdžiusi jį.

- kam viena, kai gali turėti visas? - klausiamai išlenkęs antakius vaikinas šyptelėjo ir vėl pakraipęs galvą, apsidairė, - tokios išskirtinės nebuvo ir nemanau, kad bus. Tikriausiai nėra tokios merginos, kuri suvaldytų mane, - net pats šiek tiek susimąstė apie merginas, ar yra turėjęs tokią rimtesnę, kuri bent kiek jį suvaldytų. Bet greit tokios mintys buvo nuvytos į šalį.
- nemėgstu kai man vadovauja ir įsakinėja, tai būtų sunku pasikeisti, - gūžtelėjęs pečiais, vaikinas trumpai žvilgtelėjo į ją.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-28, 14:40

Klausydamasi Demarko pasakojimo pilnai su jo realistiškumu galėjo sutikti. Mat tokį scenarijų ir ji pati jam paišė ilgus metus, o klausimas buvo užduotas iš bendro smalsumo. Jam jau reikėjo tokios moters kuri nebijotų dėl savo gyvybės jį bandydama suvaldyti ir padaryti meilų kačiuką kokį kiekviena tvirtus santykius turinti moteris turi prie savęs.
- Sakysi ne? O labai klysti. Tai ne vyriškoms akims pastebėti.,- nusijuokė kuomet pro ausis praėjo žodžiai dažnai iš vyriškosios lyties girdimi, - Siūlaisi jau? Nu žiūrėk kaip greit viskas keičiasi. Vieną akimirką galandi savo iltis, kitą nori draugauti,- aišku juokaudama kalbėjo, bet to paminėti ji neatsispyrė progai. Su Demarku ji galėjo bendrauti labai laisvai, kaip ir juokauti, kai dar ankščiau jis tik buvo atmintyje jokios reikšmės neturintis šešėlis. - Tu paprasčiausiai pakeisk savo požiūrį ir tikrai rasi artimą sielą. Nes tai nėra kažkoks įsakinėjimas ir šokdinimas, tiesiog norėjimas gero ir rūpestis kilęs iš didelės meilės.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-28, 23:38

Beklausydamas jos, vaikinas gal ir kažkiek susimąstė apie meilės paieškas, bet greitai vėl nuvijo tas mintis į šalį.
- jau su tavim, mieloji, tai ir prie altoriaus nueičiau. Įsivaizduok, kaip gerai atrodytume kartu, - pakilnojęs antakius vaikinas plačiai išsišiepė ir atsisuko į ją, - aš su smokingu, tu su balta suknele, abu tokie gražučiai. Ne pora, o pasaka, - vaikinas pradėjo labai įtikinančiai ir svajingai šnekėti, mintyse piešdamas jų vestuves. Baigęs svajoti, vaikinas garsiai nusijuokė. Pasirodo, dar gali visai romantiškai fantazuoti.
- eech.. jei atsiras mergina, kuri sugebės užkariauti mano širdį, tai pakeisiu ir požiūrį, - pakraipęs galvelę, vaikinas vėl šyptelėjo, - bet aš per didelis šiknius, tad tai įvyks dar negreit. 

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 00:05

- Nu aš jau įsivaizduoju kaip mes gerai atrodytume. ,- ėmė juoktis ir to neslėpė. Toks scenarijus kažin ar buvo įmanomas Sophie būnant blaiviu protu. Jei būtų padauginusi kokio nors alkoholinio gėrimo, tada, Jasmine galbūt ir būtų įtikinta nuvykt į Vegasą ir ten susituokt vienoje tų greitų vedybų koplyčioje.
- Atsiras atsiras.. ko tu toks pesimistas. Rasi tokią pat šiknę, kuriai patiks su tavim kandžiotis ir leist laiką, pamatysi, nieko nėra neįmanomo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 00:52

- būtų metų vestuvės.. tris dienas švęstume, na kiti švęstų, nes mes būtume užsiėmę malonesniais reikalais, - žiūrėdamas jai į akis, vaikinas šelmiškai nusišypsojo ir permetęs savo ranką merginai per pečius, švelniai apkabino. Mėgo vaikis kibinti ne tik paprastas merginas, bet ir savo drauges. 
- geresnių kandidatų į tavo širdelę už mane nerasi, gerai pagalvok, - vaikinas buvo nutaisęs labai rimtą balsą, lyg tai būtų rimti pasiūlymai jai. Bet nesusilaikęs galų gale vėl nusijuokė. Nu juokino jį mintys apie vestuves, net pats sunkiai tikėjo tuo ką šneka, nors gal kažkuri šimtoji dalelė ir tikėjo, kad tai visai geras ir realus variantas. Gal pagaliau ateitų į protą.
- sakei, kad visi vaikinai tik vieno nori... vadinasi, turėjai kažkokį kavalierių, kuris taip padarė su tavimi, - nukreipdamas temą, vaikinas ėmė postringauti vėl pažvelgdamas į ją, - na pasipasakok, draugui, kad žinočiau, jeigu ką, kam išspardyt užpakalį, - laisvąją ranka, vaikinas suspaudė kumštį ir tarsi visai netyčia truputi juo pamosikavo, norėdamas parodyti, kad gins ją. Mėgo Markas pakankinti kitus, tai beveik prilygo jo hobiui.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 01:04

- Norėtum tokių vestuvių kur susirenka visi, netgi tolimiausi giminaičiai ir draugai, bei visokie dantistai, kirpėjai, kabelinės meistrai su kuriais turėjai reikalų?,- nusijuokė iš vaikino bandymų įsivaizduoti šventinę ceremoniją bei jos dalyvius. Aišku Demarko pasiūlymas skambėjo labai viliojančiai, kiekviena mergina jo saldžiu balseliu susigundytų ir lydytųsi jau iš susijaudinimo ir dėkotų Dievui už tokią laimę, tačiau ne Jasmine. Merginai buvo gera klausytis draugo pašnekesių, juk tai nors ir juokinga, nebuvo nenaudinga tema. Žinos va, Jasmė ko šis trokšta ir galės išrinkt vestuvinę kelionę į kokias Alpes, kur nėra kontakto su išoriniu pasauliu, medaus mėnuo tik jiems dviems ir nė jokios išmaniosios komunikacijos tam nesutrukdo.
- Mažuti, žinau, kas tave atras, bus pati laimingiausia arba laimingiausias.. Pala, tu hetero ar homo?,- šovė klausimą tokį lyg niekur nieko lengvai nusukdama akis į jo pusę. - Ar bisexual? Čia, na, tiesiog klausiu, gi reik žinot..,- kelias akimirkas pasišypsojusi vėl sugrąžino žvilgsnį tiesiai. - Nu baik tu.. ką čia kalbi. Nesu aš tokių patirčių turėjusi, ir dėkui Dievui, nuo to pradėti tikrai nedegu noru. Hmm.. pagalvokim.. A. Mano sesuo išteka už tokios bjaurasties, demono Sammael, tai jo užpakalį galėtum išspardyti, nei aš nei ji, tau neužkirstų kelio.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 01:21

- na mano svečių sąraše tikrai nebūtų tiek žmonių. Šeimos neturiu, tai tik keletas draugų. Nebent tu norėtum, kad pakviesčiau visas merginas, su kuriomis buvo šiokių tokių atsitiktinių reikaliukų, kad jos galėtų stebėt mus laimingus, pavydėt ir ašarot, kad prarado tokį vyrą kaip aš... - išgyręs labai jau save, vaikinas nusijuokė ir perbraukė ranka per savo plaukus, bandydamas pasitvarkyti vėjo suveltą plaukuoseną. Išgirdęs jos klausimą, vaikinas ėmė prunkštaut iš netikėtumo ir juoko, kurį jis sukėlė.
- nu čia dabar, - žiūrėdamas į jos akeles, vaikinas plačiai išsišiepė, - per daug jau patinka man merginos, kad būčiau kitos pakraipos, - jis tik šyptelėjo ir pasukęs galvą, pažiūrėjo pro langą į mašinos vidų, - visada gali tuo įsitikinti, galinė sėdynę laisva, o aš irgi visada tam pasiruošęs..- gundančiai šyptelėjęs, vaikinas kiek surimtėjo ir klausė, ką Jasmine pasakoja apie savo sesę ir tą jos sužadėtinį.
- tai kam ji teka už jo, jei neprieštarautų, kad jį "šiek tiek" atbaladočiau? Ką padarę, kad užsitraukė tavo rūstybę? - šiek tiek pasimuistęs ir įsipatoginęs, vaikinas įdėmiai žvelgė į Jasmine. Pasidarė įdomu, kokios čia intrigos vyksta jos gyvenime.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 01:32

- Jei kada kuriame nors gyvenime sutikčiau už tavęs ištekėti, būk tuo tikras ir dabar jau gali imt užrašų knygutę ir rašytis vardus - turėtum susikviest visas tas atsitiktinukes, bet nepasakydamas kokiam tikslui. Ir taip bam, aš vedu. Oi būtų juoko, turbūt tas istorines išraiškas atsiminčiau per amžius.,- susijuokė atsisėsdama ir kojas sunerdama po savimi.
- Myli tu.. eik tik, myli tu tik mamą savo, dar gal dalykus, tokius kaip vienos nakties nuotykiai. O asmenys kuriuos sutinki vienai parai, jokia čia meilė. Beja, kas tau yra meilė?,- taip užklausė rimtai vis persimainydama nuo vienokios temos iki visai, kardinaliai kitokios. - Ant galinės sėdynės tik neišmanėliai užsiiminėja seksu. Visiškai nepatraukli vieta, tad sorry,- ilgai šypsotis nesugebėjo, mat vėl prisiminusi tą pelėsį, kuris kėlė šumą keliuose gyvenimuouse negalėjo būti kitokia nei rimta.
- Ji privalo, tas vyras yra mano tėčio bosas ir daug galingesnis bei įtakingesnis. Jis demonas, kuris nesiskaito su žmonėmis, buvau jį kartą sutikusi, labai bjauraus būdo, tad jei atkalinėt, tai iki galo..,- patapšnojo šiam per šlaunį ir kiek nelinksmai šyptelėjo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 01:48

- pastatyčiau kamerą ir nufilmuočiau, kad galėtume vis pažiūrėti, - Markas negalėjo nesijuokt, įsivaizduodamas, kokios būtų tų merginų reakcijos.
- tai ir sakau, per daug myliu merginas, tiksliau jų kūnus. čia beveik tas pats, - gūžtelėjęs pečiais, vaikinas pakraipė galvą ir sunkiai atsiduso, kai išgirdo klausimą apie meilę. Nemėgo jis kalbėti tokiomis temomis, ne kokie prisiminimai visada užplūsdavo.
- Meilė... hm.. seilė.. Na, na, o ką tu galvoji apie meilę? - vaikinas pabandė pajuokaut, stengdamasis išsisukti nuo klausimo, kad išvengtų sekančių klausimų, kurie prives šitą pokalbį prie pasakojimo apie jo gyvenimo dramą, kuri nutiko seniai seniai, - kai labai nori, tai ir galinė sėdynė tinka, visai fun, - plačiai nusišypsojęs vaikinas ėmė įdėmiai klausytis jos pasakojimo.
- ooo, - išgirdęs trumputį pasakojimą apie jos sesę ir sužadėtinį, Markas vėl pakraipė galvą, - čia jau sudėtingi reikalai..Nežinau ar padėtų tai, kad aptalžyčiau jį, - surimtėjęs, vaikinas pažvelgė į Marką, - suraskit jam kitą merginą ir jis paleis tavo seserį, niekas nenukentės ir visi būtų patenkinti.. Ar jis trokšta tik jos? - net pats šiek tiek nustebęs, dėl savo tokio diplomatiško pasiūlymo, vaikinas prisislinko dar arčiau jos ir laukė platesnio pasakojimo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 02:21

- ... Įkelt į Youtubą ir pamėtyt nuorodas dar, kad būtume tikri dėl reguliariai augsiančio peržiūrų skaičiaus. Žinok, jei jau planuoti, tai plačiu mastu, kam čia apsiriboti mums, tegul ir kiti pasidžiaugia,- juokėsi sau smagiai ir vis tik nepraleido pro ausis to, kaip tas niekšelis slidžiai kaip kokia silkutė išsisukinėjo iš klausimo. - Davai tik, aš pirma paklausiau. Tad atsakymo ir norėčiau sulaukt, nepapūgink čia man,- pasimaivė šiek tiek nulipdama nuo automobilio kapoto galiausiai. Tuoj subinių šablonai atliks, o tada jau servise netrumpai Jasmine mažutė turės pagulėti. Vieniša ir neprižiūrima - skamba kaip baisiausias košmaras.
- Labai sudėtingi, bet, nuo to man jau galvą tuoj įsiskaudės, kaip tu į tai, kad varom į barą, arba pas mane, abiejuose taškuose yra ko išgert,- šyptelėjo išjungdama signalkę ir įlipdama į automobilį. Demarkėlį palikdama gulėt ir degintis ant kapoto kaip kokią dyvą.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2016-12-29, 02:28

- nepradedam tos kvailos temos apie meilę, - sunkiai atsidusęs, vaikinas greitai nušoko nuo kapoto ir atsisėdo šalia Jasmine, ant priekinės sėdynės, - pas tave, - ramiu balsu atsakęs, šyptelėjo ir prisisegė saugos diržą. 
- tikiuos neįlėksi į kokį griovį, vis dėl to veži tokį turtą, - mirktelėjęs, Markas nusijuokė ir patogiau įsitaisė ant sėdynės. Šiaip nerūpėjo jam gera ar bloga ji vairuotoja, bet paerzint mėgo visus.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2017-01-21, 03:24

Neramios mintys besisukančios vaikino galvoje, atvedė jį į jo mėgstamiausią miesto vietą - senamiestį. Jauki žibintų šviesa vakaro tamsoje, siauros gatvelės ir senais laikais alsuojantys pastatai leisdavo jam atsipalaiduoti ir ramiai viską apmąstyti bei susidėlioti savo galvoje. Todėl dažnai, tiesiog vidury nakties jis ateidavo čia ir vaikščiodavo, stebėdavo praeivius ir galvojo. Šis kartas ne išimtis. Priėjęs pagrindinę senamiesčio gatvę, vaikinas atsisėdo ant vieno iš stovėjusio šalto suoliuko ir užvertęs galvą į dangų stebėjo žvaigždes, tai jam padėdavo tarsi atitrūkti nuo visko aplinkui, ko šiuo metu jis ir tenorėjo.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2017-01-21, 13:18

Vos saulė spėjo nusileisti ir jos vietą pakeitė mėnulis, pasikeitimai išviliojo naujus padarus pasigėrėti nakties grožiu. Kas romantiškai leido akimirkas su brangiais žmonėmis, kas tiesiog išeidavo galvą pravėdinti. Eidama vienu platesnių gatvės žibintais nušviestų takų, Jasmine dar kurį laiką palaviravo tarp žmonių, o jau netrukus patraukė suolelio link ir akimirkai sustojo. Giliai kvėpuodama stebėjo kaip karštas iškvepiamas oras sukuria nesibaigiančias garų bangas sudarydamas pačias įvairiausias formas.
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty2017-01-21, 14:03

Stebėdamas dangų ir žvaigždes, vaikinas buvo visiškai atsiribojęs nuo jį supančio pasaulio, kol šalto vėjo gūsis papūtęs tiesiai į jo veidą, privertė jį tuojau pat sugrįžti į realybę. Vėjo gūsis atpūtė jam labai gerai pažįstamą merginos kvapą. Kelis kartus tyliai nusikeikęs, vaikinas ėmė dairytis ieškodamas jos, kol galiausiai akys sustojo ties suoliuku, ant kurio buvo Jas. Vampyras įsmeigė akis į rudaplaukę, galvodamas, ką jai pasakyti ir apskritai, ką daryti, nes po pastarojo, nelabai malonaus susitikimo, jis dar nebuvo matęs jos.  
Back to top Go down
Sponsored content

senamiestis - Page 2 Empty
senamiestis - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
senamiestis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Senamiestis
» Senamiestis
» senamiestis

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: